Zasto ste banovani?

  1. To ti je kao kad pitaš Lullaby da ti skine hejt, a ona ti obriše trista lajkova koje si sakrio :)

  2. Koji si kurac i pitao išta? :)))

    Jebo me pas radoznala. Dizvine pas. :) Jbt smeo sam da se zakunem da je 1...
    Nači Lula da se ne pita ništa sve da život zavisi od toga :)

  3. HAhahahahahahaha, oduvek me je zanimalo, jer ima neki rang ili nivo reputacije koji kad osoba ostvari će skoro sigurno biti bar jednom žrtva hejta?

    Ja sam bila banovana dva-tri puta i to na svoj zahtev. Kacam nekul i ne volem da vređam.

  4. Ja sam čini mi se samo jednom na početku karijere zbog vrđanja,jednom zbog sitnog spema i jednom sbog kačenja zmijine stefilokoke na onu temu o traženju jajeta

  5. Једном ме Курд баново ради неке дојајне теме коју сам отворио. И то био први бан и ни мање ни више него тридесет дана.

  6. Mene Frenki banovao zbog spema. Poserem mu se na Tarzaniju!

  7. Nosao sam Stefana Kostića na splovilu.

  8. Томдрил Мерилин

    Једном ме Курд баново

    Jesam jednom...ali ti imaš 9 banova. :-)

  9. Tri bana

    Jednoč zbog korektnog odgovora na temu.
    Pitanje bilo na temi: Odakle vučete korijene?
    Ja odgovorio: Iz ćaćnih jaja.
    NEPRAVDA!!

    Drugi put zbog spema operativne teme. Kostić me banovao, i ja ga zamolio da me odbanuje. Kriv sam bio.
    PRAVDA!!!

    Jednoč nas Remac banovao da se ispametimo

  10. Pitanje bilo na temi: Odakle vučete korijene?
    Ja odgovorio: Iz ćaćnih jaja.
    NEPRAVDA!!

    Jebote, umro sam od smeha!

  11. Meni je sada NAJZANIMLJIVIJE da odem na "Autori" i da gledam ko je zasto banovan,

    Hahahaha, mislila sam da sam jedina :D
    Ja sam banovana samo jednom, na dva dana, zbog Hamo šizenja na temi s vicevima. Međutim, medatori su ubrzo shvatili da su pogrešili, pa smo odbanovani nakon par sati.

  12. mene jednom, kao zbog spema. nažalost, onaj koji me je banovao nije razmišljao i time mi upropastio šanse za "brendon" odlikovanjem. ovim putem zahtijevam da se taj kazni a ja u potpunosti rehabilitujem. nema veze ako neće odmah, čekam ja. a tek što sam zlopamtilo...

  13. Ja imam nekih 13-14 banova. Od toga pola samobanovanje na četu.
    Za većinu banova se ne sjećam kako sam ih zaradio.

    Meni najsmješniji razlog bana je ovo
    kad sam vidio šta sam uradio bilo mi je nekako smiješno i debilno istovremeno

    I sjećam se jednog bana koji je možda i malo nepravedan, otvorio sam "Psovačku temu" i napisao da je ta tema namijenjena da se autori riješe stresa i dobijem ban zbog "otvaranja ružne teme" a niko od autora koji su pisali na temi nije dobio ban, samo ja, iako je bilo ovakvih postova na temi:

    JA ARČIM KOALE I MALE BEBE OLOVNOM ŠIPKOM PO DUPETU I ONDA KRVAVU ŠIPKU IM OBRIŠEM OD JEZIK. I PANDE TAKOĐE! NAROČITO VOLIM SVEŽE IZVAĐENE IZ PIČKE KAD JOŠ NEMAJU DOVOLJNO SNAGE JER IM SE PLUĆA NE PUNE VAZDUHOM SVE ZBOG MOG KURCA KOJI JE UVELIKO U NJIMA.

    kostiću zašto si glupi feget i ružna sisa?

  14. Е јел можете мени да нађете због чега је био четврти бан, сад се убих размишљајући и не могу да се сетим.

  15. Otvorio temu podrške našem DJDžamiji..

  16. Prvi put za neki lajk, i to mislim da sam malo brže ocenjivao manču ili TK nisam siguran.
    A drugi put se nadam da je bila greška jer sam samo copy pastovao neku Strajinu sliku kao još par autora, i samo ja popio ban...

  17. Ја за спем... Спем, спем, спем, тону спема.... Гомна.

  18. Tri puta osuđivan, odrobijo svoje, optužba: "višestruki hejt"

  19. Jednom samo na jedan dan kada je Dzimi (sto ja to u tom trenutku nisam znao, mada je nebitno da je bio bilo ko) odabrao onu definiciju "Volim te" (c/p, na vise jezika kako se kaze), sto me je toliko ispizdilo da sam napisao "Moderator koji je ovo odabrao je kreten". Naravno definicija je zavrsila u dubokom minusu, jos nekoliko se autora pobunilo i bilo je velike rasprave oko toga. Ja se i dalje branim da nisam bio kriv (priznajem da mozda i nije trebalo tako da reagujem), jer smatram da je Dzimi pogrijesio sto je to odabrao. Stvarno odabiranje tako necega vrijedja ostale autore kad pored toliko dobrih definicija takva glupost bude odabrana. Naravno ista definicija je un-odabrana nakon kratkog vremena i to je to.

  20. Čini mi se da je Kostić bio moj egzekutor bar dva puta. Voleo čovek da banuje...

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.