Zasto ste banovani?

  1. Ја сам једном онда био банован на три дана јер сам причао клинцима да ми ктитори контролишемо све што се дешава на сајту и да клинци морају да буду добри са нама ктиторима да им се не обрисао постер.

    Молим да се то исправи, јер сам доста размишљао о томе и, кад погледам са ове дистанце, видим да ми је учињена велика неправда. Молио бих да ми се тај бан скине. Хвала.

  2. Молио бих да ми се тај бан скине.

    Skinuto.

    Хвала.

    Nema na čemu

    pre 3 minuta

    malopre

  3. Хахаха! Краљу! :)

  4. Зато што сам спемер :)

  5. Bio sam banovan jer sam na forumu predlozio svoju reakciju u odabrane

  6. http://s13.postimage.org/s9pzhhhzr/No_thanks_I_m_as_straight_as_an_arrow_a6fe4552.gif

    Jer nisam kriva što sam kao vatra živa, nikako, nikakoooooo!

    EDIT (da ne bi bilo da spamujem): Banovan sam zbog... spamovanja, podsticanja mržnje među različitim etničkim grupama, na sopstveni zahtijev. Greškom sam dobio trajni (stojim pri tome da je trebalo da se vrati kazna na 120 dana ako se dobro sjećam ali da se ne bunim sad), jer sam prećerivao u zahtijevima, jer smaram ljude.

  7. Jednom sam banovan ja mislim od Zyclona. Pricao sam negativno o odabranim definicijama, nekoliko dana za redom. Nije mi dozvolio da iznosim subjektivno misljenje i ja sam prestao da pljujem.

  8. А свирао си курцу Гужвачу, глупирао си се безвезе.

    Дрогирана Веверица на 3 дана
    Екао се по чету, па се самобановао. Претпостављам да је било намерно.

  9. Ima neko pezosov post zbog kog je dobio ban, cuo sam da je brutalan, a ne znam gde da potrazim.

  10. Jedan od banova mi je bio citiram: "kurčina u reakciji".
    A nije bila kurčina, bar ne prava, što je olakšavajuća okolnost :)
    Bila scena iz American Pie 6 kad onaj sanja da mu riba ima kurčinu :)))

    ManUtd na koga tačno misliš? Napiši mi tačan nickname, ili vidi sam, imaš opciju na Gchrome (ako preko njega ideš) ctrl_g i izađe ti u gornjem desnom uglu pretraga strane na kojoj si... nema mnogo, 15 str. pa časkom preletiš...a možeš i nama da prekopiraš ako je stvarno brutalan :)

  11. e ja bogami ne znam zašto sam juče banovan, još uvijek ne znam. nadam se da će svratiti mod koji me banovao na ovu temu da mi objasni kakav spem je on vidjeo da sam pisao na onoj temi.

  12. Zbog spema Jebaceve teme. Koja ironija sunce ti jebem.

  13. Zbog hejta, prošle godine. Zasluženo.
    Jer sam prijavio moderatora da tema koju je otvorio vređa. Očekivano.

  14. Da mi je znati zašto smo banovani smorka i ja, pojma nemamo o kakvom se spemu radi, na kojoj temi...

  15. Које моје теме?

  16. Stog Sena
    Da mi je znati zašto smo banovani smorka i ja, pojma nemamo o kakvom se spemu radi, na kojoj temi...

    ona tema što vučica otvorila. i ja sam banovan zbog toga, da sam bar kriv bio, ali nisam.
    kakav crni spem? najgore je to što jedan moderator banuje vučicu jer prijavljuje ljude zbog nepostojećeg spema, pa onda dođe drugi i to protumači kao spem i banuje ljude.
    nije mi do jednog dana bana, nego što sam banovan zbog ničega. kada sljedeći put budem spemovao stvarno biće ovako : "Spem teme, opet. Ovoga puta malo duži ban, nije ti prvi put. 7 dana".

  17. Počeli su da pričaju o sposobnostima krvoločnih pasa i o njihovom karakteru što nije bila suština teme.
    A banovana sam bila zbog linkovanja pogrešnog posta. Pogrešila sam.

  18. nisam ja o tome pisao uopšte. jedan jedini post koji glasi: "koliko vas ste vegetarijanci ili vegani"?
    objašnjavao sam u grupi tamo na šta se odnosilo, nije ni bilo toliko teško skontati.

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.