
Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.
Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.
Pa to sam i rekao. PAO sa A licencom igra, plus 2 naša kluba i eto ti tri. Grčka odlaskom PAO-a gubi jedno. Đe zapelo?
Kako gubi Grčka mesto kad će opet EL igrati Olimpijakos i Pao kao i do sad. Skoncentriši se malo
Iz Grčke lige će ići samo OL. Može još neku dlaku na jajetu da mi nađeš?
Presipaš iz šupljeg u prazno
To je logičan postupak, kad razmisliš.
Pa valjda u grčkoj su mjesta rezervisana za finaliste, svake godine su to pao i olimpijakos, da kojim slučajem pao odluči da ne igra ove godine svoju ligu nego aba ligu onda bi taj drugi finalista išao u euroligu sa olimpijakosom, a pao bi išao zbog a licence, na taj način bi grci imali 3 kluba u EL. Jel to ta logika?
I na ovom sajtu ko je ostavio na prošloj strani, prenose SK 2 a utakmica je na SK 1...
Makar ona srećna televizija da prenosi, nek i komentariše onaj mutavi komentator, ton smanjim i bole me brige, vako ni to ne može.
Odlaskom PAO-a, to pravilo za Grčku ligu bi se promijenilo. Nije im problem da promijene pravila, vidjelo se na ABA ligi.
http://www.livestream365.com/sr/partizan-union-olimpija
Gori Pionir.
Izjeba vas Gagula zadnjih par minuta, sreća pa ovi ne znaju iskoristiti.
Pionir u plamenu.
sta je sa Macvanom? ne gledam tekmu samo pratim na sajtu, jel povredjen pa ga dule izvodi ili?
Nije povredjen nego ti je sajt izgoreo u plamenu navijanja.
Jebotebog, pa svaka sudijska je sporna, svi vaši se bune. :D
DULE PUSTI ČOEKA DA POGLEDA SNIMAK!!!!!
Koje rvanje pod koševima sunce ti...
Da je bilo sve ovo obrnuto, ladno bi se povukla ekipa s terena. :D
ajde bre mrs idi drkaj picku na Djenku
DOBRO PAMTIM SVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Murić ipak igra za Partizan, ovaj drugi je povrijeđen.