KK Partizan

  1. Duvajte ga Žabari, nema stotke za vas HA

  2. Nema veze bezbolan poraz, takoreci pod anestezijom

  3. HAHAHAHAHAHAHAHAH

  4. Rasni
    HAHAHAHAHAHAHAHAH

    pre 3 minuta

    EDIT:
    Sad čekam nekolicinu zvezdaša, koji jebiga, prate partizan hahaha, da dođu sa slikom kera ili šta već ne

    pre sat vremena

    AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH

  5. Ljudi, vezano za GTR. Sto ste dozvolili da oni postanu simbol navijaca partizana (pa cak i na netu)? Gde su oni grobari sto su podbadali preljuto tipa "ti si zvezdin cetnik roberte" ili "hiljade poruka"? Kakva kurceva avangarda, svi smo mi Kimi alkatraz! GTR-u puna usta Sase Ilica (duzno postovanje najboljem strelcu partizana ikada) ali setimo se malo onoga "jedan je crn drugi je beo jebali su zvezdu diara i kleo" , sale gde si bio dok je Srdja Knezevic gazio cigane a Moreira i Zuka vedrili i oblacili???

  6. Maestro pusi kurac vri mi kafa a tvoj roman citam, aj skrati malo to brt

    --EDIT-- : zakuvao kafu, pijem kafu i procitao sam taj tvoj monolog, nije za kurac brate

  7. Под претпоставком да су сви здрави, солидан тимчић имамо.

    1 - Хечер, Ротквица, Пот (Гордон)
    2 - Маринковић, Гордон, Робинсон (Хечер, Врабац)
    3 - Андрић, Врабац, (Робинсон, Карахоџић)
    4 - Новица, Бирчевић, Карахоџић (Врабац)
    5 - Луковић, Мајсторовић, Копривица (Новица, Бирчевић)

    Може Џиле доста да ротира :в И Крстић евентуално за КЛС.

  8. Protiv PAOK-a u plejofu

  9. Procitah da igramo protiv Tenerifa ako prodjemo Paok, a oni su drugi u Spaniji...

  10. dobar je tenerife stvarno

  11. Možda i budu šampioni na kraju.

  12. Tesko cemo do titule sampiona Evrope ove godine.

  13. тенерифе тенерифе, ко вас не зна скупо би вас платио

    може овај партизан свашта ако му се поклопе коцкице, опет исто тако можемо и да испаднемо од паока ако нам није дан

  14. Bice dobra tekma veceras, falice nam Bircevic dosta

  15. Лаки, добра су ти два последња коментара. О томе и ја размишљам у последње време. Разбудили су нам се неки играчи; Врабац, Андрић... Па и Бирчевић је игр'о нешто метиљаво на почетку, а сад може да се каже да игра онако како се од једног репстативца очекује. Редовно пружа добре партије, мислим да већ дуже од месец дана није било потребе да га критикујем. Ратковица, без неких великих осцилација, добро одрађује свој пос'о целе сезоне. Новица Цеца Величковић премашио и моја најоптимистичнија очекивања, само тако нека настави. Још ако и Гордон успе барем приближно да буде онај стари, онда је то већ нека озбиљна екипа. С друге стране, Хечер ми некако не доприноси колико би могао. Имао је на почетку пар врхунских утакмица, али од онда топло-хладно. Можда ће он, кад будемо комплет здрави, шутирати мање, али рационалније и тиме побољшати свој проценат. Поента овог што пишем је да с овим тимом у плејофу АБА лиге, па чак и против Звезде, имамо право да се надамо. Поготово ако нас тада заобиђу повреде, а њих не заобиђу повреде. То сам хтео да кажем, опростите на дугом уводу, али не и на закључку.

  16. Поготово ако нас тада заобиђу повреде, а њих не заобиђу повреде.

    :)))))))))))))))

  17. Ej sledi vam jako karanje u čmar na derbiju i na plej ofu.

  18. Jel gledate vi utakmice i vidite kakva nam je igra, ja se preznojim kad vidim onaj hrkljuš. Bez plana i ideje, ako krene šut mogu da dobiju, u suprotnom ne znaju šta će jer unutrašnja igra ne postoji a i ne može da postoji sa ovim igračima. Selekcija igrača katastrofa. Rezultati u ABA ligi mažu oči, al to je liga u kojoj se svi osim Zvezde raspadaju i dominiraju igrači kao što su Drenovac i Janković. Možemo mi da stignemo nekako do tog finala al tu će Zvezda da nas otrese lagano. Igraćemo opet taj LŠ sledeće sezone, dovodićemo matore rekovalescente i služićemo Zvezdi kao sparing partneri. Ovaj tim nema nikakvu perspektivu.