KK Partizan

  1. Ne razumijem kako smo ovako neuigrani

  2. Dzerels, Kecman, Gist, Veseli, Klobucar, Dzavai, Bozic, Katic, Bogdanovic, Milosavljevic, Lucic... tim koji je po svim logikama morao uzetiEL te godine,

    Esencija onoga zbog cega svracam na ovu temu

  3. Drago mi je da pratis moj rad.

  4. A pa ne samo tebe, ima tu janpi, gazimudo, vucicupederu....

  5. Zaboravio se Cilma, Rasnija, Pseta, Dionisija...

  6. JEbem ti dan, pa ko gura ovog Koprivicu, sta je ovo

  7. Bombas = Doni Kurajber je.

  8. Андрић и Новица ваљају, остало богу плакат.

  9. Ja ne znam koji je HEceru, ne moze se s loptom sastaviti

  10. Mitka koji plakat?

  11. Nastupi tako par godina kad se krv malo procisti i ohladi, u medjuvremenu ulete nekakve Bosne, Cibone, Olimpije, sad i Zvezda...

    Набројао си екипу која је међу југословенским прва била првак Европе, екипу која је била два пута првак Европе, Олимпију да и разумем да може да буде "нека" и екипу која је прва у Југославији освојила европски трофеј и има дупло више југословенских титула од Партизана. Добро да ниси на списак "неких" ставио и најтрофејнији југословенски тим, иначе би манија величине пробила плафон.

  12. Inace prethodnu upravu krivim samo za sezonu posle fajnal fora kad smo imali najjaci roster i dali ga amateru Jovanovicu. Dzerels, Kecman, Gist, Veseli, Klobucar, Dzavai, Bozic, Katic, Bogdanovic, Milosavljevic, Lucic... tim koji je po svim logikama morao uzeti EL te godine, najskuplji u istoriji i das ga u ruke jebenom Jovanovicu....

    Klobucar, Dzavai, Katic

    tim koji je po svim logikama morao uzeti EL te godine

    po svim logikama morao uzeti EL

    po svim logikama

  13. Bosna i Cibona nigde ni pre ni posle tih titula... Zvezdu ne treba ni komentarisati sa sljakarskim titulama, hokej na ledu i na travi nisu isti sportovi. Bosna i Cibona su dokazane anomalije, a zbog prefiksa srpski mogu dozvoliti da se Zvezda dokaze u nekom vremenu nad kojim ne lebdi senka premijera... i da bude konstantna nekoliko decenija uz povremene sasvim normalne padove. Zivi bili pa videli.

  14. Ти тако кад кренеш, испада да су четири титуле у 45 година југословенског првенства једино право стање ствари, а све остале године аномалија. И све Евролиге сем 1992. Много су ти удариле у главу СПС титуле.

  15. Zamisljam kako neki zvezdas tovari partizanovca krajem 70tih kako je njegov klub anomalija ne znajuci da ce se za vec koliko 20god stvari dosta promeniti

  16. A dobro jbg ja sam to da smo kanta prihvatio, nadam se nekim političkim promenama pa da opet zaživimo, šteta što kod nas mnogo od političara zavisi ali tako je. Treba guljati i boriti se, bio četvrti, treći, šta ima veze, lopta je to, nikad se ne zna u plej-ofu iako smo apsolutni autsajderi

  17. Srozao vam se mag skroz.

    B92: Vujošević napušta Limož: Ne odgovara mi sistem http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=01&dd=31&nav_id=1226030

  18. hahahhahahha koji kurac jbt

  19. daj zovite gazimuda on je bio fan kadinjace, pasjih sinova i ostalih FLOSKULA ZA KREZUBU SRBIJU XD

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.