KK Partizan

  1. Раснину није доста што је ономад био испрскан прољевом. Биће опет Раснин, већ у купу.

    Танко ми делује ПАОК за сад.

  2. Lijepo je videti da ste prihvatili realnost i radujete se igrama u ovom amaterskom takmičenju.

    Želim vam puno uspeha i da se u dogledno vreme revanširate ljutom rivalu charoaliu.

  3. Овим Муслиманима стално пуцају аркаде. Можда ће и Карахоџић да се разигра к'о Врабац кад му прође ова повреда. :Д

    Хечер добро расположен данас.

  4. Thilmo
    Lijepo je videti da ste prihvatili realnost i radujete se igrama u ovom amaterskom takmičenju.

    Želim vam puno uspeha i da se u dogledno vreme revanširate ljutom rivalu charoaliu.

    Ahahahahah, pa ja ne znam od kojeg od dva ljutita rivala, koje igraju AMATERSKO takmičenje, vi beše podudlaste pre par dana. Od "charoalia" ili beše od nas?

  5. Joj kad vas vratimo u realnost u kupu.
    Pa onda u ABA ligi pa na kraju u našoj. Biće seksa!

  6. Kada bi u ovom trenutku sastavio Koprivicu i Karahodzica opet bi dobio panj

  7. Hecer ih sam pobijedio

  8. кошаркаш који не уме да води лопту = Стеф Бирч

  9. Kako je reko malocas Kole "oni zele da dobiju ovaj mec" ko da se iznenadio. Eee oni zele da dobiju ovaj mec jbt haha

  10. Ok, mogli smo da ih dočekujemo ovde i sa solidnih 7-10 poena prednosti, ali i ovo je dobro

  11. Jel se vratio Miljenovic s kioska?

  12. Какве су нам шансе да останемо у европи дуже од Звезде? Требало би да се на то концентришемо више него на јурење позиције за плеј-оф аба лиге.

  13. kako urac nisi provalio da on i edin avdic mrze partizan i to ne pokusavaju da prikriju

  14. on još nekako i krije barem kad prenosi Partizan, ali raspali balija treba malo da povede pažnju da ne bi cepao drva u Vogošći ako ovako nastavi

  15. Pa Edin je uvek isticao veću naklonost prema Partizanu nego prema Zvezdi ili bilo kome drugom iz ABA lige, makar je tako bilo dok sam ja pratio košarku na areni, ne znam otkud vam sad to da vas ne podnosi. A čini mi se da je Kole okrenut malo više ka našoj strani.

  16. Vrlo vazno za koga komentator navija u picku materinu... Meni su do jaja kao tandem dok ih slusam..ali nesto ne mogu da ih gledam.

  17. Verujem da bi iskazao svoju kreativnost koja je na zavidnom nivou prijatelju

  18. Ovo što Coa kaže. Meni isto uvek izgledalo da Avdić voli Partizan. Nego možda ga je neko skoro upozorio da mu profesija ne nalaže da može da navija za nekog, pa od tad malo podbada Partizana da zavara trag xd lukavo se toga dosetio grobarčina stara

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.