KK Partizan

  1. Sigurno navija za partizan secam se kako se radovao nekim trojkama partizanovim u derbiju bas sam pizdeo zbog toga

  2. Mora da mu je naloženo iz vrha vlasti da se primiri

  3. Covjek za Bosnu navija, igrao u svim selekcijama KK Bosne pa kad je video da nije dovoljno dobar da se ''najede krua'' od kosarke, presao u komentarisanje

  4. Mislim da sam jednom čitao da je Avdić rekao kako je trenirao košarku u KK Bosna, ali navija za FK Željezničar i u NBA za Juta Džez.

    A koga više simpatiše Partizan ili Zvezdu, nemam pojma.

  5. Čitao sam intervju sa Avdićem gde pomije to za Bosnu i za Jutu i tu govori da mu je Partizan omiljeni tim u jadranskoj.

  6. Jeste, al tad ga je Danilović gepekovao

  7. General cega hahaha

  8. Na poziv Dulo dobija ujutru 10.000 vojske pod oruzjem. Kolko coravi?

  9. bombas
    Na poziv Dulo dobija ujutru 10.000 vojske pod oruzjem. Kolko coravi?

    Onoliko koliko dece (Srpske) ima na Kosovu, valjda.

  10. ne moze da skupi ni 10k dinara od vas a ne ljudi pod oruzjem

  11. bombas
    Na poziv Dulo dobija ujutru 10.000 vojske pod oruzjem. Kolko coravi?

    Ne znam da li da se smejem ili plačem.

  12. Generale samo reci letećemo kao meci

  13. "Džikić je pismen trener. Dovoljno dobro radi na svom marketingu, da mu ne treba dodatna reklama. Dugo godina je radio sa mnom. Ima nekih stvari koje mu zameram, jer se u trenutku moje političke smene i on tu motao kao neka vrsta lešinara, mada diskretnije od nekih drugih. Jednog od pomoćnika koje je zatekao iza Pere Božića, Gorana Tadića, smenio je uz obrazloženje 'Na leđima ti piše Duško Vujošević'."

    GENERAL REKO DA MU JE DŽIKARA RADIJO IZA LEĐA, ZAŠTO NIJE POČELA KOLEKTIVNA PLJUVAČINA AKTUELNOG TRENERA?!

  14. džikara pičko jedna

  15. mladost vam je upropastio Dulo

  16. Ja sam u mladosti drkao na Tajči jbg
    Dulence je došao kasnije

  17. Onaj kosmati peder kapisoda je unistio moje detinjstvo i mijatovic kosmati isto. Posle pitaju sto teram ljude da se sisaju

  18. Bonbaš se nije izjasnio šta misli o Džikiću sada. S jedne strane suze Džikićeve, avangarda u transu, a s druge sveti velikomučenik Dulo, kome je Džikara potkopavao temelje. Šta misliti sada?

    KOJEM JATU SE PRIVOLJETI?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.