Prijava

mladene mrš u kurac jebem ti kuma

Truć mani me toga, oduvek se zna da su ovi sektaši i lešinari išli u grupama jer su pičkice nakače se na nekog i nikad ti ljudi nisu imali zaštitu... ne kapiram, jebo mater ja kad bi video 10 na 1 principijelno bih bio na strani manjine

Ok, usro si se od pseta ha ha ha.

Picka si jbg.

ahaha gledaj šiptara al se usro pa se sve dublje ukopava

шта знам где су... није било ни тебе кад смо гинули овде, играли 3 на 5!

Axaxaxax

Stavi i naocare. Pseto nece biti lika sa detetom i naocarama.

ja sam ubedjen da bi ps, onako mršav, išutirao bombaša pa čak i da je ovaj poznat kao MIŠIĆAVKO

cujes bombasa, isutirao bih i tilma i bombasa zajedno dok drze po motku neku nego picke ne smeju da dodju

Tilmo je na tvojoj strani rekao bih XD

Znaci siguran sam da je bombas onaj lik sa malim prstima na rukama, izgrickanim notima, bledim tenom, uskim ramenima i sirokim kukovima, krhke gradje. Kosa svetla sa zaliscima bez gela i feizure neke. Hoda onako nezgrapno gde patikama hoda da gega na petama. Postavlja podmetace na sto kad te podluzi sokom na ratstvaranje.

To je on, on je takav.

znam boh al me nervira hahahahaha

Dobro, realno bih te odvalio od batina mršavko. Xd

pa dodji s bombilijem zajedno

желе се тући, бости ножовима

Kosovac zauzeto
pa gde god da je sta ima veze

Čekaj da skupi pare za prevoz. Za nekih 5 do 10 godina će banuti.

danas sam sedeo sa vodjom kolovodjom savijom u kaficu, koji je ono car jebeni :D

pominje stalno neku spaniju, jel se igra uskoro neka zvezdina utakmica tamo mozda?

AJmo jebat vitamine

Ali ti navijaci koji navijaju za doticni klub, da l kontaju da pevaju soku na rastvaranje... KK Plazma Keks

I nije tako lose, opet nas trojka sluzi Vrabac skace u napadu malo nas opet jebe gradjenje reketa al to je konstanta postala