Prijava

sad su i braća, srećom prate mlađi grobari koji su skapirali šta se ovde radi oterali su sve grobare sa sajta uz pomoć zmijurine truća pa im sad ja smetam, ali uzalud nastaviću da vam svršavam po ustima i radim pising Partizan je večan

Samo krovno samo bahato!

mozes li u pauzi svrsavanja po ustima da mi odgovoris zasto si ispao mala kukavna grobarska pickica? i samo da znas da nisi prvi koji mi preti batinama al evo nikako da dodjete dal sto sam u becmenu ili sta li

zwezdashi zashto ste zli? :(

Nije blizu ja da ti kažem XD

dogovorite se s kim pričam, ne budite jebeni 16-godišnji moroni koji se zagrle u kafiću i pevaju dok vam jebem pičke

Po onoj slici trendze sto je postavio, oblači se u todoru i to s veličina.

Tesko da moze nekome da preti realno.

jebena šiptarska ciganija

pa gde god da je sta ima veze tako mi rasni reko da ce doci njih 6 da mi lome glave metalnim stanglama evo sada i ovaj ok nije da nisu isti kalibar al ovaj je makar mator konj nisam ocekivao

sa mnom pricas evo ostali ce sacekati da ti pune bulju a tilmo se nece ni javljati nadam se

Bomb udario ti Ps zauzeto na čast jbg

ti jajaro samo ćuti molim te

sad su i braća, srećom prate mlađi grobari koji su skapirali šta se ovde radi oterali su sve grobare sa sajta uz pomoć zmijurine truća pa im sad ja smetam, ali uzalud nastaviću da vam svršavam po ustima i radim pising Partizan je večan

што ме вређаш сад? кога сам ја отерао? осим вуцицупедеру?

Sad sam u bg-u trenutno, dodjite picke dodjiteeeee.

gde su ostali, ja se sećam da je bilo dosta grobara?

Bombas, ovo ti je zicer da ne ispadnes picka. Pseto je najslabiji od svih nas zvezdasa, mrsavko je bas,, mozda u rangu sa rasnijem, ako njemu ne smes da izadjes na crtu, onda zajebi prozivke.

шта знам где су... није било ни тебе кад смо гинули овде, играли 3 на 5!

fin pokusaj skretanja sa teme i cisto da znas da sam ja kriv za ponekog grobljanera koji je otisao a da nisi picka i ispostovao opkladu otisao bi i ti

al evo sve si veca i veca picka bukvalno si niza rasa kolika si picka da se vidimo negde bas bih te ono terao da klecis na sljunku, lajes i rezis na kerove i teras golubove

Ko je Grobar, ja sam!