Prijava

Гледао сам ове три утакмице у Бару, Морнар, Цибону и Игокеу. Чаки оставља највећи утисак. Чаки се саплиће по терену, лопта му испада из руке, шут лош, улаз лош, одбрана лоша. Ал има нешто у Чакију, неки виц, ко зна, можда буде добро.
Фали меса у рекету. Плеј добар, по мени кориснији од Хечера.

Gos ozbiljan kosarkas (izjavio da mu je najveci utisak to sto igra protiv odraslih ljudi lol)
Pecarski je blago, on bi uz trenera (sto muta ocigledno nije) bio u nba za 2,3 god.
Gavrilovic solidan. Vanja deuje da je spreman za ovu sezonu. Andric mlohav ko i uvek al dace ono sto ume i moze a znamo koliko je to.
Na reket necu trositi reci jebeni djoko salic i jos jebeniji obrad ciganj
cakar istirpovo da je rubio sa onom kosicom, a fazon kad oce da gurne ribi pogodi prvi obruc.
muta debil izjavi danas da za koji dan stize Miler (covek doso vec, sliko se sa majicom na tesli)
Stevanovica nisam uspeo ni da primetim na terenu
Wilson nije igrao ni minut na turniru ali zato Gos danas igrao 40 min (muta bilde)
Novica ce biti i petica i cetvorka kako stvari stoje

p.s. Dzikicu uprava nije produzila ugovor tj rekla mu da nece biti produzen pa otiso u Buducnost

Inace, novi precednik nam je neko sns govno sto je kralo auto delove (uspesan biznismen kako kazu novosti).

a danas smo iskesirali 235k za skidanje Bata (muric 150k, wilson 15k, andreja milutinovic 70k (loool jebeni) + 70k obestecenje za Pecarskog bajernu.

vesic pre neki dan zvalavi kako je grad dao (ili ce dati) 20 milki rsd.

vidis kako je lepo kad sns udje u klub, bukvalno povracam.

Ja mislio da na napisem ovde danas posle utakmice sa igokeom da je muta veci imbecil nego sto sam i mislio pa reko aj necu boli me kurac uostalom

A gos nije rekao bas to, rekao je da su razlike ovog turnira u odnosu na studentsku kosarku mnoge ukljucujuci i to sto su ovde odrasli ljudi

Jednostavno moramo dovesti neku 5icu ako hocemo da se ne obrukamo u eurokupu, makar Miru Bilana lolo

Crni dres odlican, beli koristiti za ciscenje parketa u Pioniru.

Doveli smo Bobana Marjanovića

Hahaha, ova fora nikad neće izaći iz mode, dobar boban, dobar i dres

Dobar boban. Na dresu smeta previse(3) drzavna sponzora jbg opet ste na jaslama ccc

https://www.youtube.com/watch?v=ZuHqtqNUTys

У 18:45 са Фенером у Пиониру.

ove godine grobari bi lajk

na pola tima drndamo pisicu
zbog druge polovine obijamo apoteke zbog lekova za smirenje

Pa to je i ta nek čar te igre koju svi toliko volimo

sta znam meni bilo lepse kad sam drkao pisicu na ceo tim

никад ми нисмо били задовољни целим тимом, а како сезоне пролазе све горе и горе саставе имамо, јербо је увек она из прошле сезоне боља. бар у последњих 4, 5

Imamo fin raspored na pocetku, ali nam je neophodan centar

Fina tekma za gledanje, Gos klasa

Pa i nije bas neka klasa. Potencijal ima

Ko prenosi aba ligu, opet arene usrane?