Prijava

Dobija nas centar koji prangija trojke bez skoka.
Ovako na osnovu par utakmica, cenim da fali jedan lider sa poenima. Hecer je to bio prosle ali ni in nije bio to to, imao je dosta minus faza. A sada bas ne vidim ko bi to bio, Novica da je zdrav mozda. I meso u reketu, prica se o nekom Kembelu.

Morace Muta vise da rotira

Muta drži tajmaut ored kraj utakmice, mumla nešto na srpskom gde ga jedva razumeju naši a ovim amerima niko ništa ne prevodi. Mogu da zamislim sta im se mota po glavama.

Evo čitam komentare grobara, Muta igrače na tjmautu zvao pogrešnim imenima lolo.

Lik je neviđena prevara od trenera i notorni alkoholičar, šro nama ide u prilog jelte.

Muta je notorni kockar, bato, prokockaće komplet tim na ruletu.

kakav smo mi kurac postali, bolje da smo otišli u neku (ako ima) regionalnu beogradsku ligu nego ovo

Covece koliko smo zapravo bili okej prosle sezone tek se sad jasno vidi. A i to je zabrinjavajuce kad vidis da stefan pot koji nam je prosle sezone bio neki role player sad u fmp skroz nebitan lik.

A dobro ne mož da očekuješ ništa kad nam je muta trener haha
Jes i dzikić sjebo dosta utakmica prošle sezone al on je za mutu greg popović

Ma ne ocekujem, prvo kad pogledas roster nam je medju pet najgorih u ligi sig, tu se ne bi snaso ni g.popovic a kamoli muta lol

Dobro, ako ništa Muta je sam rekao da ne treba ništa jedno 2-3 godine da očekujemo od Partizana (inače taman na kolko je on valjda pristao da bude trener lolo)

Pa taj muta odvede radnički na f4 onomad. Sa istim ovim čakarevićem čini mi se. Jeste, imao brdo para ali nije to brdo za sadašnji partizan, za ostale jeste.
Ume muta da namiriše dobar potencijal i tu nema priče, to što mu timovi igraju divljačku košarku i što je budala i što pije kao svinja i što kocka k'o konj je druga stvar xd

I dan danas se jedem što nemam snimak pijanog mute i spalevića za ruletom od pre 5-6 godina, to bi mi sad donelo stotine milijardi pregleda, plakanje je bilo

Вилијамс Гос = црни Васа Мицић

Jes i dzikić sjebo dosta utakmica prošle sezone al on je za mutu greg popović

Haha da muta i spalević propali kockari eh tad bilo zanimljivo odeš u grad sretneš marjanovića kalinića ili barem stivena markovića pa i čavića a sad nema nikog čak ni italijana da opsuješ sve sami izvorni kragujevčani peto koleno

Šteta sto ste se vratili i dobili ovo, al bitno je da ste kurton i biće kalemegdan u junovima nadalje. Uzdravlje.

jebo me konj što i gledam ovo uopšte..

Не зна се гдје сте тањи, споља или у рекету. Одбрана танка. Да Новица није повукао на крају, 15 разлике лагано.