Prijava

Dobro, sklapa se tim, ovaj Asvel je najjaca ekipa koju vidim u poslednje vreme... Zagorac je pola Partizana trenutno, malo je i Canak tanji.... Prica se o Trinkijeriju, to jest suska se nezvanicno...

Trinkijeri nije došao u Zvezdu, još teže da će kod vas..

ne kazem da hoce, ali Canak nece dugo to je jasno...

Ма Сале Ђорђевић тренер Паће, брате Бомбермен каква ти је ово реченица, АСВЕЛ ЈЕ
НАЈЈАЧА ЕКИПА КОЈУСАМ ВИДЕО У ПОСЛЕДЊЕ ВРЕМЕ, пратиш ли ти кошарку или само Паћо кад игра?

Mislio sam protiv Partizana, skroz slabo pratim ostale... Nadam se ne Djordjevic, slab je to trener....

аџа, јасно.

Jebaše vas i ovi. Što je najgore, nemate loš tim al igra vam je nula.

Нелсон адмирал јелте, сад кад Вучко да финансијску ињекцију Паћи, па дође Тринкијери, ето титуле у ЕКупу.

Biće ovo dobro, problem je sačuvati ovaj sasvim ok tim barem jedno 3 cele sezone

Ма какве три сезоне иде то све на лето.

Odličan tim. Sve će bolje to da izgleda. Mada ja i dalje nekako na Čanka gledam kao na najslabiju kariku. Tek kada vidim da davi nekog igrača počeću da smatram da zna šta radi.

Za tri sezone novica moze samo na paraolimpijadi da igra

Za tri sezone novica moze samo na paraolimpijadi da igra

Koje 3, već lagano može formular da ispunjava

Ja reko nakon prvog kola ABA lige posle utakmice protiv Cedevite "Gle dobismo jednog od glavnih kandidata za titulu ove sezone, i to u Zagrebu" kad oni u 4 kola za sad samo Zadra što dobiše.

Evo smenili Alonsa danas

Dzoni ja to zbog ovog gore da tim ostane na okupu 3 sezone

A kakvih je komentara u odnosu na tim i alonsa bilo ehhh

Ja i dalje mislim da će Cedevita kliknuti jednom. Ne znam kad, ali hoće jednom.

мислим да је Чане печен и ако окрене ово

šta je bre ovo, ustaše vode dvadeset razlike u beogradu...

Svaka vam bila ovakva do kraja sezone