KK Partizan

  1. Ma kaligula ja msm al nisam hteo nagadjam da ne omasim, svakako ledjionari izvrsioci

  2. Jest u pravu si, svaka cast

    Edit

    Ali i Kserks je to naredio, dva idiota

  3. Besmrtnjaci dakle, ok pretvorice se u istorijsku temu. Al bio je brat ko nackli u gimn na rpb takmicenju i prepiso za p2, pa mi ostala ta antika negde na vrh kurca, strebalo se jako ne mogu lazem

  4. grobari puši te kurast

  5. AJMO DA IM LOMIMO PICKU

    Specijalni pozdrav za sokerbet
    Vcrs bez uloga, pojeli lihvari sve

  6. ПАДАА КИША ЈА СЕ КЛИЗАММ СЕРРЕММ ТИ СЕ НА ПАРТИЗАИИИ

  7. mladi mudri o premudri krindzgarden danas opet ne navija za partizan jer mu je kiki partizan dojavio da je sve izmanipulisano i da se placa prokletim parama iz budzeta nasim novcima

    dosta nemorala

  8. Pusti kikija nego je l vidis kolko ste kurac lipov

    SIPAJ GOVNA U ZELEZNIK

  9. VUCICU DAJ JOS NOVACA UCINI KIKIJA COVEKOM

  10. DOBIJAMO
    AL PO PICKI

  11. није лош овај јаго уопште сад се види кад чојк игра код овог грка

  12. JAK JACI JAGO

    E moj ivanovicu tvrdoglavi kmejmune

  13. Igraci zvezde se izgleda posvadjali sa ivanovicem pa igrali lose namerno, nemam drugo objasnjenje zasto sad odjednom ovako dobro igraju

  14. Ђе сад Цара и његове шифре за онај сајт за гледање мечева, јебем га уста

  15. A partizan gori nego prosle sezone, dzaba kaminski kad ne igra odbranu, dozer kad ne zna gde se nalazi, egzum i lesor su za klasu bolji od ova dva nba pojacanja

  16. Dacu ti ja objasnjenje mr urac, evo prosipaju sve u 30 sekundi

    VESELI SE KIRK RODE

  17. To je samo avram efekat nevr giv ap ko protiv njemacke, al dobro njemacka jaca od vas, mozda i okrenemo ovde

  18. Ko se kladio protiv zvezde u zadnja 2min u poslednje 2god sada moze da kupi milion tona putera

  19. Ahahaha ajmo avrame sve sam aaaa

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.