KK Partizan

  1. Милосављевић има 22 године и нема шут. Али зато може да одигра целу утакмицу без тражења измене и уз то сасвим коректно чува одличне играче (као Сан Еметерија прошле године). Проблем настаје онда када почне игра у нападу да се заснива на њему.

  2. Mislim da je sa ovim timom mogao itekako bolji rezultat da se napravi, i ono sto je bio najveci nedostatak je kvalitetan kreator igre, na koga mozes da racunas da u proseku ubaci 15 poena i ima 4-5 asistencija po mecu. Sto je jos bitnije, da ume da preuzme odgovornost kada je potrebno, a ne da ceka da Macvan ubaci sa 10 metera ili da usere Raduljicu pa da ne promasi zicer. Kao Mekejleb.

  3. Zato treba sve ove mlade momke podržati istrpeti, i što pre "baciti u vatru", a recimo ako imaju šestogodišnje ugovore, zašto ne bi posle 5-6 evroligaških sezona (ako ih klub sačuva na okupu) napali i titulu?

    Slažem se zato i napisah da se nadam da će ostati sledeće sezone jer i Lučić i Milosav su pokazali da mogu da igraju vrhunski,al ne možeš očekivati od mladih igrača da nose tim oni su svoj posao obavili solidno ja u njima ne vidim nikakav problem

  4. Reservoir dog
    Uostalom Penzioner je bar pošteno rekao da više navija za Partizan nego za Srbiju.

    PENZIONER TO I DALJE TVRDI, mada znam da će mnogi da me osude zbog toga!:-)
    Vrlo bitna stvar po meni-da igrači navijaju i srcem igraju za Partizan . Mora bre da oseti kad svi zapevaju "Ja volim crno-bele..." Mora suze da mu krenu od sreće. Pogledajte neke okorele igrače Grobare . Možda su prosečni, ali kad treba, ginu. Vidiš da ostave srce na terenu. To ponekad prevagne . To je taj žar koji u utakmici sa Armanijem nije postojao. Kad su kod zadnjeg tajm - auto ko pičkice izgovorili "ko je najbolji - Partizan" znao sam da nema ništa od pobede...

  5. Gledam vesti svaki dan i za divno čudo ne spominju da će nas kazne zbog one petarde(malo poveće doduše lolo) na kraju meča

  6. Ono je bio topovski udar!;-)

  7. Лоша партија, ФМП још јаднији... одрађивање посла за сада. На искуство.
    ЈЕБОТЕ СКОК ОЧАЈ

  8. pa što niste odigrali vako protiv armanija jebo ga dan ga jebo... eee... onaj da je šutno sa tribine pogodio bi...
    Pobjeda u derbiju, dobro je, sve to super, al ja i dalje ne mogu da prežalim armani...

  9. ОПЕТ НИЋПОР 18+

  10. Kako ih rasno troluje ajax na njihovoj temi...SRETAN BOZIC HAHAHA UMIREM!

  11. Kao i obicno, sa pola snage protiv Fabrike Metalnih Proizvoda. Jbg, slabi su im reflexi.

  12. ахаха, КОБЈАСН ^

  13. Какав дуел два најтупља дрвета која су ходала по рекету.

  14. Прва и последња три поена Миљеновића у сезони...

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=12&dd=26&nav_id=568755

  15. Сам је то рекао у свлачионици синоћ.
    Боље и то него да се не скида уопште за Партизан.
    Богдановића мало гурнути.

  16. Nek se kali Miljenović Pozajmica. Nijev strašno...

  17. video sam to,prete i oduzimanjem domachinstva,jednom rechju SRANJE!!!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.