KK Partizan

  1. A mi nikada nećemo obezbediti da se ta sranja ne ubacuju...

  2. Šta mislite oćel dovesti neko pojačanje sad kad je Lo otišao

  3. Moraju. Nek je Lou otišo. Zbog njega nismo tamo gde treba da budemo....

  4. lou ispo pizda,totalna,al aj,nije se nesto ni istakao....
    sranje sto nam fali skoro pola tima!

  5. Ovo postaje zabrinjavajuce. Stalno smo imali dobre strance i uvek smo pogadjali u izboru, a sad, svake godine sve gore i gore. Od ovog Loa je cak i onaj Lafajet bio bolji.
    A sto se tice zamene, cujem da se spominje Vujanic (kazu da trenira sa timom) ili mozda opet neki stranac. Ako bude stranac pretpostavljam da ce biti neki koji je vec igrao u Evropi.

  6. sad nam,sem teskog centra fali i plej...posle toga uklapanje u tim,pa sve po redu,ne znam ni sam.....

  7. Opušteno Zoki, i onako ima da se uklapa dok igramo SrBsku i ABA ligu, a to i nije nešto teško...

  8. РАДУЉИЦА УБАЦИЈО ТРИЈЕСЈЕДАН ПОЈЕН
    Осам скокова
    Десет изнуђених фаулова

  9. Jevrej vam je trener, osnovo vas Franjo!

  10. promashio si temu,trolina,glup ko volina =]

  11. Nije bitno, ja iznosim činjenice. Ne trolujem. Zar vam Avram nije trener?

  12. Ispade prosečan tim ove godine, a toliko se očekivalo!

  13. pa nemamo pola tima,nismo ni prosek...
    za evroligu mi nije zao,preteska grupa,imali sansu da se borimo,nismo uspeli,tu je sledeca sezona!
    kad je neki tim u srcu,on se voli i kad gubi,bar ja tako mislim! =]

  14. Па нисмо бре фмп да чекамо следећу сезону.
    Имали смо најјачи тим у задњих пет, шест година на почетку сезоне. Штета што је Пековић био пола тог тима.
    Жао ми је и за Евролигу посебно после победе над Реалом и Арманијем у гостима.
    Био сам за то да Јовановић оде кад је испао из ЕЛ. И даље стојим иза тога да је требао да понуди оставку. Ако дође онај Џастин Дентмон из НБДЛ-а.
    Да се ја питам дао би две трећине буџета за следећу годину за Ивановића из Будућности.

  15. do kraja sezone valjda...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.