KK Partizan

  1. Jebote, ja mislio neko nekog udario kako valja, piše Lovernj udario ovog glavom, on njega pesnicom a kad ono samo neko šaketanje. Pih.

    Prave batine se cuvaju za Raska. On ih em zasluzuje,em se vec navikao da ga mlate ko zrelu sljivu.

    Samo sad da nešto ne ošure Žoa od kazne.

    I nek ga kazne tekmu dve, dodmori malo covek.

  2. Opleli ovi po kaznama. Zofri i Dule novcano, Partizan isto novcano zbog svakakvih stvari,
    A DULE NOVCANO JER JE SKINUO SAKO TOKOM UTAKMICE! Ahahahhaha
    Inace, Dundjerski dobio jednu utakmicu neigranja,a sudija takodje jednu ladjenja.
    http://www.kls.rs/saopstenja/Saopstenje_07.pdf

    Pavle Knežević ‏@PavleKn 1m
    Dule se zbunio kad je čuo da je opomenut zbog skidanja sakoa. Pa se nasmejao, verovatno je pomislio da se sprdamo.

    Pavle Knežević ‏@PavleKn 46s
    Žo kaže da je skoro siguran da je čuo Čovića kako naređuje igraču da udari Žoa u lice. Žo ga pitao šta ćeš da uradiš? - Slomiću ti nos.

  3. Iz prilozenog se moze videti da imamo prenos naredne dve tekme na RTS. PRotiv Mege 7.5 i Radnickog 11.5

  4. CEK CEK CEK

    Igrač KK FMP, I. Smiljanić (6.kolo), kažnjava se novčanom kaznom u iznosu od 57.500 dinara zbog dosuđene diskvalifikujuće greške (u daljem tekstu “DG”), shodno čl. 61 D) 8.1 Propozicija takmičenja.

    Kad su bre oni njega iskljucili?

  5. Sad baš krenuh da okačim.
    ĆOKI LEGENDA

  6. Ma bre katastrofa u šta su se pretvorili, ali zgazićemo ih kao buba švabe.

  7. Zbog skidanja sakoa hahahahahha kazna 10 000 €

  8. Najjadnije mi je kad u komentarima procitam ciganski komentar "sa vama uvek komedija". Pa toliko su jadni da i komentare ne umeju sami da smisle, vec plagiraju one koje se odnose na njih; jedini ko moze da im parira po duhovnom siromastvu jesu naprednjacki botovi.

  9. Ahahahah kako ste popisani. Ove godine bez ijedne titule. Mozda nesto uzmete u stonom tenisu.

  10. Smejurija bre. Cirkus koji se osilio, ali kratkog će to veka biti. Ugasili su sami jedno govno od kluba, a ugasiće se i ovo tuđe govno za koje navijaju.

  11. Колико се само тај Дунђерски ложи да је нови Теодосић, невера јеботе.

    А Ћоки већ по ко зна који пут исијава комплексе. Прошли пут је био у фазону да треба Тејић да туче Македонце још јаче, прави онај ситни комплексаш који воли да се окружи рмпалијама, па да преко њих заводи ред. Ценим да Тегелтија сад ревносно прегледа снимке да види шта је Човић добацивао. :)

  12. Tegi je već angažovao stručnjake iz CIA-e. Nema šanse Ćoki da mu se izmigolji.

  13. Neka mi se napuse kurca ovi Cokijevi pioni sto vode ovu smecarsku ligu i sto ne znaju po kojim se pravilima igra, a i nek mi se napuse kurca zbog ovih kazni, a i nek mi se napuse kurca treci but, cisto onako, da bude neparan broj

  14. Екипа КК ЦРНОКОСА, (5. коло), се опомиње због неприкладно одевеног тренера (ношење
    фармерица).

    BATCHE JAVI SE PHAHAHHAHAAH

  15. hahahahahha, bače jebe te stajling

    znaš šta če dodgovori

    Ispušićemo, mojne se ložite

    ;))))))))))))

  16. vidim ja treba uvesti ko na fejsu sakrivanje objava lolo cisto zbog rasnog

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.