KK Partizan

  1. Ne lupaj kockaru jedan.

  2. Opet coravi briljira, Zoa da bude sramota sto je dao ciganima ono sto su trazili, pa tom logikom bi sve nas grobare ovde na temi trebalo da bude sramota sto dajemo ovoj nedonoscadi sto nam svraca na temu da unose elektrolite u organizam lizanjem soli sa nasih mosnica.

  3. da unose elektrolite u organizam lizanjem soli sa nasih mosnica.

    koi su intelektualci ovi franjevci franjololo

  4. direktore jesi ti rasnijev brat :D slicni su vam postovi :D

  5. da unose elektrolite u organizam lizanjem soli sa nasih mosnica.

    Džeri problem je izgleda što pišemo latinicom i oni kao stupovi srbstva ne razumeju to pismo. Ali dobro, ližu nam mošnice 12 godina iako ne razumeju šta pišemo.

  6. Kladim se da je ovu recenicu smisljao ceo dan.

  7. lolololo kakav šuk Džerija!

    Ja sam da se uvede kazna bananom od minimum 5 dana kad god neki limenkar okači bilo šta vezano za ćoravo govno na ovoj temi. Sem ako se ne radi o tome kako je ćoravi popušio Duletu kurac.

  8. direktore jesi ti rasnijev brat

    ćale, fala na pitanju jebo te tata franjo ;)

  9. Хе хе. Pljuju nas da smo Franjevci a oni sve latinicom pišu, plus ni veliko slovo ne umeju da pogode. Ko je tu Franjevac ja se pitam.

  10. I Prosinečki i Elmedin i Zmago.

  11. ja bi vas banovao onako, jer mozga nemate.

    nego, onaj "pp aparat" sada ne izgleda tsko lose a?

  12. Zanimljivost:
    Samo dve navijacke grupe iz Srbije imaju transparente na srpskom jeziku napisane latinicom. To su grobari i torcida Sandzak.

    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10176195_619411978149226_4053245372802091974_n.jpg

    http://www.sandzak.me/wp-content/uploads/2011/10/torcida1.jpg

  13. Lolo, samo nubovi čitaj Ćoravi, namešta utakmice sa PP aparatom, pametni gepekuju, bez dokaza.

  14. To je oduzeta zastava. Ti si decko stvarno pametan.

  15. Ti da si neki navijač, rasni, znao bi kako se kače pale zastave.

  16. A kako ste ih vi kacili na zadnjem derbiju?

  17. rasni ja sam bio na tom derbiju i znam da zastava nije oduzeta. evo CKM ti je objasnio.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.