KK Partizan

  1. Ja ih nisam kačio, ne prebacuj na mene, cigani ustaše.

  2. a i slaže im se ova koreografija sa nacionalnom zastavom. šahovnica ovo ono. a nas prozivaju da smo franjevci.

  3. Kako si glup. CKM casopis uopste ne pise o navijacima. Daj link.

  4. E mislim da rasni misli da ti je šuknuo sa ovim postom. Šta misliš sube?

  5. Ili on stvarno misli na CKM magazin pa traži link?! Ahahahahaha

  6. rasni ako hoćeš da drkaš nema potrebe da od mene tražiš linkove, ukucaj na guglu.

  7. Vcrs igramo sa Megom.
    Bogdan opet u sastavu verovatno, sasa ce verovatno iskul, musli je nebitan.
    U svakom slucaju, ovo je tekma koju mozemo da izgubimo,al tu je Miloje da pusti.

  8. Ako Sasha(lolo) kulira, biće čupavo, ali +1 na Miloja.

  9. Nadam se da Miloje zna gde dolazi nakon Mege i da će zbog toga igrati sa 50%. Miljenović bi trebao takođe da daje autokoševe. Kao i Dangubić.

  10. Да га није угушио Павловић био би у првој петорци. Овако можемо да будемо задовољни.

  11. Da je Pavlovic dosao ranije, potpuno bi nam unistio reprezentaciju.

  12. Sjeb'o ljudima kolena Pavlović, da mu se otvori mesto.

  13. Pisam ti se ja po evroligi kad jednu ovakvu nagradu dobije uguseni Bogdanovic a ne rasplamtali Saric

  14. А да ли зна неко, је л' Богдановић прелази у Звезду следеће године? Питам због репрезентације.

  15. Kazu da je to zavrsena prica, mada je neki kod Tegija u esmisiju se javio i rekao da je BOgdan vec potpisao za Efes. Valjda Misko zvao, otkud znam

  16. Било би добро да оде из Партизана да би играо у купу шампиона. Кажем због репрезентације.

  17. Zaboravljas da Partizan dogodine igra kup Tatjane Vojtehovski, koji je mozda i jaci od Evrolige, treba da ostane.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.