KK Partizan

  1. Да, али у том купу се не бира "звезда у успону", па треба да иде негде где неће бити гушен (метафорички, а и буквално, прича се) и где ће исказати сав свој потенцијал.

  2. Bas zato sto cemo igrati u kupu Tatjane Vojtehovski mislim da treba da ode. Ipak je vrlo ozbiljno takmicenje, jace cak i od evrolige, i zahteva da nam igraju iskusniji igraci. Pre svih Pavlovic i Musli koji imaju bogat kosarkaski staz, a onda kad se dovede Varda i Vule Avdalovic to ce biti sasvim solidna ekipa.
    Bogdan tu nema sta da trazi, jer bi premalo minuta dobijao, a to mu ne ide u korist kao igracu. Zato je bolje da ode u neke Efese, Reale i tamo igra to smesno takmicenje Evroligu u koju se prolaz obezbedjuje kojekakvim vajldkardovima i parama..
    A mi cemo se nekako izboriti sa ovim strasnim protivnicima koji su prolili krv i znoj da budu porazeni i obezbede svoje mesto u takmicenju!

  3. komentar na blitz Što reče Tegi:"Pratio sam ja Fmp,kad vi još niste navijali za Fmp"!-:)

  4. Rutinski smo jebali Megoa. Gomila dobrih poteza i jednih i drugih. Novica sabio. Dobar bio i Danguba.
    Od naših Bogdan i Saša se poigravali, Berta dobar.

  5. Gledao sam. Ma da. Laganica. Stigao i Đoko Šalić malo da igra, koji minut. Bogdan me je izneneadio kako je odigrao. Videlo se po crvenilu na vratu da je bio gušen pre tekme, ali ipak je uspeo da odigra.

  6. Pogledajte Bogdanovu statistiku pre i posle dolaska Pavlovića, sve će vam biti jasno.

    Mada, to mu možda i pomogne, bio navikao da je zvezda u ekipi, sve ide preko njega. Sad uči da bude po strani, kako će mu inače biti kad pređe u neki veći klub.
    Ima nade za reprezentaciju ipak.

  7. Pa nemam pojma. Nešto mu Dule juče gleda sve u kolena.

  8. Ne znam koliko vas je primetilo obrazac u Duletovom ponasanju. Kad god je krenuo da skida sako, u roku od par nedelja nekome je pokidao ligamente. Skinuo je sako protiv FMP-a. Skinuo je sako protiv Mege. Mislite o tome.

  9. Mislim da treba da se suzdžava od skidanja sakoa. Prvo, zbog toga što si naveo, a drugo skidanje sakoa nije pravoslavno, pa ako je neki panter slučajno gledao meč, onda se sablažnjavao. Moramo da mislimo da i oni gledaju neke naše utakmice.

  10. Педантни статистичари су израчунали да је Богдановић до пре доласка Павловића у АБА лиги узимао 16,60 шутева на 40 минута, а откад је почео да бива гушен од стране дотичног узима 18,24 шута што је 1,64 шута више откад је гушен. Тако да изгледа да слабо учи, јебига. :( Није то добро. Због репрезентације.

  11. Skroz će ga pavlović ugušiti :(

  12. Očajno su delovali juče zajedno na terenu, baš loše, videlo se da je Bogdan gušen. Zajedno su jedva dali 30 poena, loše je to zbog reprezentacije pre svega.

    A za sako i Duleta ovo je najrealnije šta se u stvari u Železniku u domu košarkaša CZTFMPa desilo:

    · May 6
    Mora da izvesnoj gospođi bude nelagodno kad Dule skine sako, nemam drugog objasnjenja za ovu opomenu.

  13. Stvarno dobra utakmica juče, puna atraktivnih poteza, Novica ponovo ubica! Ona finta u ćošku kada je digao Bertansa i Bogdana (nadam se da neće tako ispadati na fintu šuta kada igra za reprezentaciju) i kucanje preko Gagatara uz faul, milina.

  14. http://www.menshealth.co.uk/cm/menshealthuk/images/lG/04chokingstop19012011.jpg

    Пера Божић спашава Богдана од гушења. Због репрезентације.

  15. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d7/Davitelj_Protiv_Davitelja.jpg
    Malo ljudi zna da je Vujošević trebao da glumi umesto Taška Načića al nije imao vremena morao je da davi košarkaše na treningu.

  16. Ево ти и ЕЛ. Пре доласка Павловића Богдан је све укупно узимао 16 шутева на 40 минута, а после доласка Павловића је тај број смањио на 16.

    ЕДИТ: Пошто нисам сигуран да ћеш разумети. Узима исти број шутева по минути гледајући периоде од пре доласка Павловића и после.

  17. Та статистика око узимања шутева може да завара, шутира из очајања чим добије лопту.

    Како му се кретао индекс корисности и број поена?

  18. Ajde Truće nemoj ti sad da učiš čoveka koji ceo život prati košarku. Sale guši Bogdana u igri Dule ga davi na treninzima i to je to. Nikad nećete da naučite da se oni bolje razumeju u košarku od nas.

  19. Thilmo sine a da to ne zavisi od forme igrača malo? Hmmm?! A to iz očaja preko dve ruke to kod Duleta obavezno prolazi, on to najviše voli.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.