KK Partizan

  1. Како му се кретао индекс корисности и број поена?

    То ћеш ти израчунати, пошто изгледа да само те статистичке категорије и познајеш.

    ЕДИТ: Због репрезентације.

  2. http://www.kosarka24.com/vesti/kls/13440-vujosevic-kaznjen-zbog-sakoa

    I da - Tilmo, koliki prosecan index ima Djenka , a koliki Nelson od odlaska Silba i dovodjenja Lipovija? Pitam zbog reprezentacije..

  3. http://www.zurnal.rs/2014/05/09/dalo-za-mladog-igraca-nema-boljeg-mesta-od-partizana/index.html

    E da, jel primetio neko protiv Mege par odlicnih finti majmunceta nedonosceta koje me neodoljivo podsecaju na Kinzija. Izgleda da su se oni silni treninzi 1na1 i nadmudrivanje isplatili :)
    A kakav ce tek da bude.. Evo vam ga raising star za sezonu 15/16.
    Vec sad ima odlicnu asistenciju, brz , duge ruke, skace dobro i voli tranziciju koliko sam primetio , dobro se snalazi tamo. Malo da navezba sut, ko sto je Leo uradio letos, i eto nama sasvim dobrog pleja.

  4. JEBEMO LI MUTU VEČERAS JAKO????

  5. ahahah koliko sam izneverovao sada.

  6. Niko nije gledao tekmu? ccc...koja ludnica bila..Berta jebao jako Radnicki...

  7. Gagic uso napravio 3 faula i korake, izaso...posle uso i Radnicki smanjio sa 30 na 20 lolo

  8. Gledao ja. Ma radnicki je neozbiljna ekipa da bi se bilo kakva analiza radila..
    Gagic cak ni protiv ovih retarda ne moze da ima dobru utakmicu. Covek je stvarno neverovatan. Musli odigrao skroz korektno, imao samo jednu debilnu situaciju, a generalno dobro odigrao. Sreca pa je i nas isao sut za 3, inace bismo sa ovakvom suterskom partijom radnickog mogli da imamo problema. Berta ojebao na pocetku tekme i drugog poluvremena, pogurao celu ekipu i to je to.

    Inace je ono skidanje u hali bilo vrh, i svidja mi se sto su podrzali i ostali tu debilnost nase lige..

  9. Ne bi trebao Tegi da se skida ovako. Možda nije stavio dezodorans. Ugušiće Bogdana.

  10. Ајде што води емисију на скроз дебилан начин, али са овим скидањем је дотакао дно дна.

    Који ретард овај Теги јбт.

  11. Jeste. Nije dobro to što radi. Zbog reprezentacije.

  12. Tegi uopšte ne misli na budućnost naše košarke

  13. Kada bi Tegeltija upola bio kao gospodin Saša, kome je samo košarka i dobrobit reprezentacije na prvom mestu.
    http://www.svetplus.com/images/vesti/148561618.jpg

  14. kako se meni povraća od ovog lika. ciganštura ona najgora, a pritom je i ovako debilčina. jedan od onih likova kojima je vrhunac literature koju su pročitali... pa recimo alan ford, a glumi nekog novinara i prosipa ti pamet

  15. Ја нисам ни знао ко је тај лик док није гађао лоптом Душка. Ево и сад не знам ништа о њему осим да се јавно извинио за свој поступак и да је то било у неким новинама. А Теги јесте нешто познат у томе чиме се бави, али је дебил неопевани. Какав је он стави изразио кад и не носи и није ни дужан да носи никакав сако. Мене је било срамота кад сам га видео. Са друге стране, то сулудо правило које почиње да важи у сред сезоне и јесте само за спрдњу и треба га укинути сутра да се ова ујдурма прекине на време.

  16. recimo da je ovaj lik postao popularan tako što je blejao sa amidžićem u onom jutarnjem programu na pinku. neka me neko ispravi ako grešim. uglavnom, totalni kreten sa dva dana škole koji se svuda gura i glumi intelektualca. debilčina

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.