KK Partizan

  1. kakve nam seljacine vode klubove.za 50 godina se necemo vratiti tamo gde smo nekada bili.

  2. Ovo je najmnogoljudnija košarka tema ovde, pa ono jeeebote
    Jedan davi svoje, drugi gura protivničke, prošlo kolo Dujković jebeni MVP, sudijski protektorat smešan... u kakvom smo mi kurcu, samo da Sale nešto sa repkom načini, zajebi sve ovo, nije ni vredno gledanja.

  3. u kakvom smo mi kurcu, samo da Sale nešto sa repkom načini, zajebi sve ovo, nije ni vredno gledanja.

    Pa nije baš tako. U ABA ligi je bilo dobrih tekmi i jednih i drugih. Mi smo igrali TOP 16, pobedili ove godine Fener, Makabi, CSKA, uništili u fenomenalnoj utakmici Nanter 3 razlike, vi ste igrali EL, par odličnih tekmi, polufinale cipiripi kupa, koji nije nešto, al' je opet neki evropski kup, a kada bi neko samo do proleća u Evropi došao u fudbalu, pevali bi. U Partizanu igra nekoliko verovatno budućih NBA igrača....šta znam....ima šta da se gleda.

  4. Govorio sam o SL, a i na tom polju, pa ne idealizujem ja nešto preterano to što smo postigli, Zvezda veštački tim pa nije moglo na brzinu sve jbg, zato nisu dobili neke bitne tekme, nije to ekipa, a Partizanov TOP 16 mi je potpuno očekivana stvar.

  5. Да се вратимо где смо били само треба иступити са Јадрана.... Овако, са једномесечном лигом, ови слабији клубови немају ни посећеност ни новац ни спонзоре (до почетка ове спрдње од лиге).... Самим тим нема ни рекламе и промоције кошарке по Новом Саду, Нишу, Суботици и другим градовима јербо клинци све што могу да виде јесте преко ТВ-а.... И уместо да неки наш таленат игра барем 20 минута, то место му странци заузимају јер се наши тимови боре са Кроасанима, Словенцима, Босанцима, Црногорцима, Македонцима и сада Румунима за 2 места у Евролиги.... 2 места која је раније наша лига имала, пре ступања на Јадран.... И већи приоритет мора бити улагање у кошарку уместо у фудбал.... Клубови и лиге, на крају крајева, не постоје због себе већ због репрезентације....
    Нису Грци имбецили кад пуштају ПАО и Олимпијакос да онако доминирају јербо знају у којим клубовима су настали Папалукас, Дијамантидис, Спанулис и остали и неће неком будућем таквом клинцу да одузму те јаке утакмице....

  6. Kolko sam ja razumeo Tegeltiju sprema se tužba protiv ćoki super lige zbog toga što su prekršili statut pri izboru onog Gogića na čelo.
    Biće samo gore a ovo što ćoravi ove godine radi je sramotno.

  7. То би било до јаја, ал' проблем је што је Ћокара правно недодирљив јер, ако се не варам, на папиру није ништа у ФМП-у (не говорим за Раднички Баскет, већ за ФМП усрани којем је Симоновић капитен).... Раније су га ваљда исто нешто покушали казнити, па се испоставило да су се зајебали....

  8. Ja sam protiv istupanja sa jadrana jer ovo što se sad dešava u ĆSL je ono u što u ABA ne može nikad da se desi.

    ali s obzirom da nisu uspeli da izlobiraju na Predsedništvu i prikupe četiri potrebna glasa, to su učinili na Skupštini ligaša, iako ona po statutu nema pravo da postavlja direktora lige.

    Ovo je prekršaj i vrv će Gogić biti smenjen a ćoravog naravno ne mogu da tuže i za daleko veće kriminalne radnje je on prošao nekažnjeno.

  9. Ma Čović će ranije ili kasnije zbog mnogo gorih stvari nevezanih za košarku da najebe.

    Evo ljudi ja sada iskreno da vam kažem, mozg'o sam, mozg'o i nikako da dođem do zaključka da li je bolje istupiti iz ABA, ostati ili jebem li ga. Ipak nešto vučem kao ABA ligi, al' promeni se to....nemam pojma.

  10. Dajte link Duletove izjave i Tegijeve emisije, zbunjuje kad prepričavate, ne znam ko je šta rekao.

  11. Bušido jeste spem. Brišem rasprave, napušavanja, pametovanja protivničkih navijača, koje ocenim da nisu OK opuštena diskusija i tako to. Brišem, dok se ljudi malo ne naviknu šta je šta, a onda će krenuti banovanja.

    U principu ako se mi uspalimo na nešto na ovoj temi, ne treba da dolazite da nam objašnjavate bilo šta kao ni mi vama. Neke opšte samo diskusije su OK.

    Čima napišeš svinja za Vujoševića to nije diskusija.

  12. Kad može veliki vođa da cenzuriše internete može i Džoni Partizanove teme lolo

  13. Znam samo da sve novce stavljam na Bogdanovica sledecu utakmicu manje poena, mnog je to za psihu mladog coveka... SISAJ MACVANE!!!...

  14. Aha, nova pravila. To je okej. Samo da bude dvosmerno i podržavam.

    Ali postoji problem, ovo ti kažem kao neko ko ne posećuje učestalo ni jednu ni drugu temu, već ponekad. Ti isključuješ diskusiju samim isključivanjem mogućnosti da se na jednak način odgovori tebi, ili bilo kome drugom, u situaciji kada pljuje i vređa.
    Mislim na navijački folklor naravno, ne mislim na vređanje časti.

    Niko nikada na forumu niti na bilo kom drugom mestu o Partizanu neće pričati koristeći se uljudnim rečnikom i pravnom terminologijom ako navija za Zvezdu. Npr niko ko navija za Zvezdu na Zvezdinoj temi neće reći:

    "Navijači Partizana su baš bezobrazni dečki."

    Ili "Duško Vujošević, gojazni trener KK Partizan MTS"

    Već će reći "pederi" i "svinja"...

    I suprotno, niko na ovoj temi neće biti uljudan kada spominje Zvezdu.

    I to je sasvim ok.

    Samo isključuje bilo kakvu vrstu diskusije na istom nivou. Zato bolje učini teme homogenim, ako već hoćeš tu vrstu reda i mira. A i volite vi homogeno, ako me razumeš ;)

    Ili skroz zabrani, ili pusti da se lopta okreće, sa tim što uvek možeš da banuješ mongoloide tipa Rasni i njemu slične bolide u vašim redovima.

    Ok, ne mogu da serem više. Kapiraš.

    Živjoli

  15. Protiv istupanja iz ABA, za istupanje iz ovog našeg brloga. Uzeti titulu ove sezone i istupiti istog dana, to bih voleo.

  16. Brišem rasprave, napušavanja, pametovanja protivničkih navijača, koje ocenim da nisu OK opuštena diskusija i tako to

    zašto ono kacam okačio kad je Dule šao u teren posle MEtalca? kasnije je bila normalna diskusija, osvrnuli se i na sakoe, niko nikome nije opsovao nešto ili šta već, a ipak su obrisani, jedino ako se u međuvremenu desilo nešto pošto nisam sve vreme bio tu. Dionizio, Gazi i ja smo najnormalnije diskutovali.

  17. Aha, nova pravila. To je okej. Samo da bude dvosmerno i podržavam.

    Biće, mada ja malo manje pratim vašu temu, tako da mi se može potkrasti da ne primetim nešto, pa bi trebali da mi vi javite ako nešto nije OK.

    Ti isključuješ diskusiju samim isključivanjem mogućnosti da se na jednak način odgovori tebi, ili bilo kome drugom, u situaciji kada pljuje i vređa.
    Mislim na navijački folklor naravno, ne mislim na vređanje časti.

    Kapiram, ali postalo je preterano u jednom trenutku i više nigde nije mogao da se razmeni post nikakav, čak i kada nema razloga. Nije mi napušavanje toliko smetalo, nego neko, nemam pojma.....realno ako ja na Partizanovoj temi napišem da je smešno što su nam igrače gađali bakljama, ne treba mi pet cigana da piše kako smo mi prvi bacali petarde i tako to. Pusti nas malo da se opustimo jebemmumater.

    Zvezdu. Npr niko ko navija za Zvezdu na Zvezdinoj temi neće reći:

    "Navijači Partizana su baš bezobrazni dečki."

    Ili "Duško Vujošević, gojazni trener KK Partizan MTS"

    Već će reći "pederi" i "svinja"...

    I suprotno, niko na ovoj temi neće biti uljudan kada spominje Zvezdu.

    I to je sasvim ok.

    Normalno.

    A u principu je skroz zabranjeno. Skoro skroz. Minimum neki. Evo ovo je možda i prvi put da se malo diskutuje nešto....

    Bandi ne sećam se toga. Jebiga, nešto sam procenio da nije OK, ali ne znam šta sada.

  18. zašto ono kacam okačio kad je Dule šao u teren posle MEtalca?

    Pa ne razumem što si to okačio?

  19. Videćemo kako će da ide sve to, ali moralo je nešto da se menja. Eto uljudno je prošla titula u fudbalu i naša pobeda nad vama od pre neki dan. OK ide za sada. I deluje mi bolje.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.