Prijava

Чекали су да виде игра ли Мачван, па ако игра да не гледају деца...

Kad igraju u Beogradu prenosi RTS a kad gostuju sportklub

YouCantHandleTheTruћ

Врати коњу главу, Миланеееееее, Миланеееееее, Миланееееееее!

Sutra, pošto ste maštoviti, može umesto Milane - Savane.

А може и:
"КАД СИ БИО МАЛИ СМОТО, ТУРЧИН ТЕ ЈЕ МАЈЦИ ОТ'О! ЈАСНО ЈЕ К'О ДАН ЕФЕСОВ СИ ФАН!"

Hahahahaha, ta ti je vrh!

Vujačić, Iljasova, Savanović, Batista, Iliievski, Tunčeri, Guler, STANKO BARAĆ, Tarence Kinsey.

Jao

Божић, Ђекић, Катић, Јарамаз, Чакаревић... Има ли ко јачи?

Ali i Lou, Milosavljević, Čakarević, Lučić, Anđušić, Božić, Kecman, Jaramaz, Đekić, Mačvan, Peković, Raduljica, Katić

Ja bih realno Peru izbacio iz 12 i dao šansu Miljenoviću ili Bogdanoviću. Jaramaz mi takođe ne liči na klasu koja je potrebna Partizanu. Za Raška isto nema mesta. Čekati još ovu godinu Bešovića. Ima od koga da uči. Nek se veseli makar na kraju utakmice sa Nenadom i Bogdanom pošto teško da će Pera ispasti iz 12. Šteta za Miljenovića što smo ovako jaki ove godine. SEX

KAKO ĆE LEPA BITI EVROLIGA OVE GODINE

JEBI PARTIZANE JEBI TURČINE

Ovaj zadnji napad je mogo bolje al nema veze igra obećava

Пековић разбија, Милосављевић доказује да ће да буде играчина. Одлична игра целог тима за сад.

http://www.soskanal.net/wp-content/uploads/2011/08/nikola-pekovic-67203.jpg
ПЕКОВИЋУ СРБИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!11

АЛЕ

Užasna treća četvrtina al mislim da bi bilo drugačije da smo uspeli da sačuvamo onih +7 i ona poništena trojka je bila uvod u katastrofu al dobro ima još mečeva mada boli ovakva katastrofa u jednoj četvrtini uz to 2 bitna igrača imaju 4 penala već posle 3 deonice to ne sme da se ponovi u sledećim mečevima

Krađa. Dabogda ih janjičar guzili u po Španije, majke im ga okupatorske.

Neka, malo da nas spuste na zemlju... Al mislim da ovako lošu 3/4 ne verujem da ikada više možemo da odigramo... Definitivno ćemo biti klasa za ABA i Srpsku ligu, ali za EVRO LIGU će biti čupavo...

Ajde Dože dođi i napiši da je suđenje bilo korektno i da sam sebi onda popušim kurčić.

Какав тим има Ефес. Још једном каква ће Евролига бити ове године. Када им најлошији играч буде Бараћ а онако играју.