Prijava

Кацам имо 12 лета, најебала једна тета. Глед'о сам рукомет. Нека Данкиња чини ми се...

U četvrtom razredu, ostala sam duže uz teve i neke tete su se pipkale. Pitala sam se što prave face kao da se jebu. Skontala sam što ;)

Dub

Lemajo, nisam mislio da je zapališ.

aaaa, aha! to! a pa to ne samo da nije bogougodno, to nije ni higijenski!

Počeo u 4-5. razredu osnovne, sećam se da sam od straha iz kreveta otrčao u wc i tako su kanule prve kapi moje sperme..

Prvi put kad sam shvatio vezu između batina i zadovoljstva. Beše rano, četiri-pet godina, tako nešto.

Valdemar je najnapredniji ubedljivo.

Počeo sam odavno, još ni spermu nisam imao. Nego mi samo dođe ono slatko, a ništa ne izlazi. E kad se setim kad je prvi put izletelo, nisam se nadao, jebeš ga. Ja oduševljen, onako ulepljen rekoh sebi 'E sad si postao muškarac' i od tad svaki dan.

Valdemar je najnapredniji ubedljivo.

Mazohista vrlo rano dobije priliku da počne sa uživanjem. Taki ti je život.

Ко ће да се замара тиме, ја га одма шукно у петој!

Ja sam od 16. počela da drkam na momke, ali svemir je ostao moja prva neprežaljena ljubav. Uvek sam trenutke orgazma povezivala sa velikim praskom, a kliću sam zvala Saturnov prsten.

Ко ће да се замара тиме, ја га одма шукно у петој!

Brzini?

Лаки је гарант дрко још кад му је кева била у 7. месецу трудноће, само се не сећа.

Ja sam od 16. počela da drkam na momke, ali svemir je ostao moja prva neprežaljena ljubav.

Joooj, shvatam te... Nemaš pojma na šta mali dečaci pomisle kad čuju "crna rupa"!

Pa pička i jeste crna rupa, sa nešto slabijom gravitacijom.

Blek Hol nije pička koliko ja znam. Ispravite me ako grešim.

ја кацам први пут свршио нисам мого да верујем шта ми се догађа, која је то затеченост била...

Zatečenost količinom guste tečnosti :)

пре ће бити безојном водом лоло ал осећај тотално невера

Imo sam pet i po kacam počo rukobluditi..... Godina, a možda i centimetara....

Кацам први пут свршијо с присуством сперме, то је био велики дан. Иако је изашла кап, знао сам да је то кап у мору.