Prijava

Koja tema, hahahahaha!

msmojne perverznjaku stari, ne ozivljavaj ovakve teme :)

Пре пет минута. Кад завршим јавићу вам како је било.

Batch, si živ, izbaci to iz sebe...

Издрко сам бебу. Мислим да ћу му дати име Јашар.

Hahahaha, vašar, vašar, stigao nam vašar, na vašaru cepaće i Sinan i Jašar.

Beše to letnji raspust između petog i šestog osnovne i neki lep i sunčan dan... a ja u veceu, na bideu, zapiram se i diram se... Slučajno provalih da mi lepo i za minut se nađoh u zagrljaju svemira. Tako je to počelo... Danas, eto, boga fala, mogu da izdržim po čitavih tri minuta. P.S. U osvnovnoj školi sam bila štreber i drkala sam na Njutnove zakone i silu entropije. Kad bolje razmislim, i dan danas me prođu žmarci kad neko pomene zakon akcije i reakcije...

n!n@
Ja ovlažio, ak' mi veruješ!

Inače, počeo sam 1996-te godine.

eto, a posle "otkud ovolka suša?!" bludnici! ali, bez panike, kad ujutru odem u crkvu, ko što idem svakog jutra, zapaliću vam sveću i pomoliti se bogu da vas izvede na pravi put....

Bolje ti odvoji jednu veću svijeću za sebe, a za nevjernike se ne brini.

Lemaja,
Za mene zapali najveću sveću, čvrst ti u ruci uvek bio!

dube, tebe ni slavska sveća neće spasiti! čuvam molitve za ove mučene duše za koje još i ima spasa!!!!

doktore komadina, hoću, kako neću! i hvala na lepim hrišćanskim željama! samo, jamačno, mislite na paradajz? jer ako mislite na spolovilo, to nikako nije bogougodno!

Lemajo, nisam mislio da je zapališ.

Трећи разред, основне наравно, '90. Али тек на летњем распусту измеђи шестог и седмог разреда сам почео да свршавам праву сперму.
Прва права сперма ми капнула на мајицу Ајрон Мејден коју сам добио на поклон тад, иако појма нисам имо шта је то Ајрон Мејден, добр слика била тад, а ја нацкли.
Морао сам да бацим ту мајицу, да је кева не види, бедак ми био.

Највише сам га дркао кад сам био на стражи, јебига, нема шта друго да се ради од дркања М-70 или курца. Још хот разговори с тадашњом цуром, милина која ме грејала ноћу и помогла да јебем боље, искрено.

Početak storije, red 1., strana 1., poglavlje 1.: Rat u Bosni trešti, 92-ga godina, početak prvog razreda, sećam se ko da je juče bilo, u periodu kad nije bilo restrikcije struje na Trećem kanalu puštali snimak koncerta Tine Tarner, a ja u stanu šlajfao na plesačice kraj nje, a ni ona tad baš nije bila matora lolo Posle sam se veoma ozbiljno bio istripovao da sam od toga dobio sidu.

lukse, drk'o si kad sam se ja rađala, grešniče! c, c, c

То ти мислиш да је дрко ОПААААААААА ШУКНООООООООООООО

ОПААААААААААААА