Prijava

Obrnuto od
http://vukajlija.com/forum/teme/33828-savrsen-zlocin

desilo se sranje i ti si bio/la glavni ili jedini osumnjičeni.
Izvuko si deblji kraj jer je sve ukazivalo na tebe.

komšija i dalje misli da sam ja otac njegovom prvom detetu,a nisam garantujem

Imala sam 6-7 godina.
Igrala sam se sa mlađom sestrom (bile smo kod babe preko leta, skupili su se svi unučići). Sutradan je zabolela glava i završila je u bolnici.
Mene su svi matorci (svako ponaosob) strogo pitali da je nisam slučalno ispustila kad sam je nosila. Nisam. Niko mi nije verovao. Osećala sam da mene krive jer sam je ceo dan nosala tamo-amo.

Kasnije, mnogo kasnije, saznam da je imala meningitis. I da sam je ispustila, to ne bi imalo nikake' veze sa njenom bolešu.

Pre nekih desetak godina matorom nestala bušilica. Ima ih gomilu ali je jednu dao meni na korišćenje i držao sam je kod sebe a on je voleo da je uzima nazad s vremena na vreme da uradi nešto jer mu "nekako najbolje leži". Uistinu mogao je da mi da i neku koja mu ne leži dobro jer je meni totalno svejedno al s njim se teško pregovara pa eto. On jednom da je uzme a nje nema, pita mene da je nisam zaturio a ja blage veze nemam o čemu priča niti sam je pipao između dva njegova uzimanja nazad. Tu je on posle podužeg većanja sa samim sobom zaključio da sam je ja nekom pozajmio ili dao jer ja to navodno volim da radim. Nije pomoglo ni to što me za večerom dok smo raspravljali o tome dohvatio napad smeha pa me gađao palačinkom, stvarno mi je bila komična situacija.
I tako se rođeni otac tematski durio na mene sledećih nekoliko godina i slabo kad je propuštao da pomene tu njegovu "omiljenu bušilicu što sam je ja dao nekom a neću da priznam i još ga zajebavam". Onda mu je jednog dana naišao neki rođak i nonšalantno izjavio - "E, ja bi stvarno morao da ti vratim onu bušilicu što si mi pozajmio da mešam glet-masu onda kad smo pili kod mene".

Žena misli da polno opštim sa jednom doktorkom u trećoj smeni i nabada mi to na nos svaki put kad se posvađamo,a ne trpam je.

Ucim tri sata, i keva mi kenja da nista ne ucim.

Opušteno bojane, možeš slobodno da priznaš - naši smo. Žena ti verovatno ne prati ovaj forum iako je jedini osumnjičeni iz tvoje okoline i sve ukazuje na to.

Juče sam dobio keca iz sveta oko nas, profesorka mislila da prepisujem, a ja nisam, stvarno. :(

Ženu ili doktorku? :)

Ženu moram, doktorku ću morati jedino ako mi bude načelnica, pa da se ušlihtam.

Moja baba je tripovala da pušim jer je stalno nalazila opuške na terasi od moga brata, koji je kao ono, sportista, korpora sana i taj rad. I otad sam ja okoreli pušač i drogerant, a on je još dobro dete tekvondista, neporočan i neiskvaren.

Žena misli da polno opštim sa jednom doktorkom u trećoj smeni i nabada mi to na nos svaki put kad se posvađamo,a ne trpam je.

Бар не ту докторку... х))

Juče sam dobio keca iz sveta oko nas, profesorka mislila da prepisujem, a ja nisam, stvarno. :(

:(

Редовно се смејем кад ме неко оптужи за неку небулозу, тако да сам увек крив за нешто...
Јбг, смешно ми кад људи клевећу х) А реално, боли ме курац за шта ме окривљују.

Редовно се смејем кад ме неко оптужи за неку небулозу, тако да сам увек крив за нешто...
Јбг, смешно ми кад људи клевећу х) А реално, боли ме курац за шта ме окривљују.

I ja tako.U rijetkim situacijama počinjem da se pravdam i da ubjeđujem da sam nedužna.

Svet oko nas predaje učitelj/ica :P

--

Bila je zima,ja na selu i svi sedimo u kuci i grejemo se oko peci a na TV-u smara neka serija.
I ja uzmem od tetke neki upaljac i posto sam tad bio klinja i voleo non stop nesto da palim odem napolje nesto da se zezam.
I nadjem covece jednu serpu u kojoj je stojala voda ali se zbog niske temperature zaledila i ostao je isti oblik serpe, samo sto je virila jedna slamcica iz leda.
Taman onako pola unutra, pola spolja!

i ja oko uzmem zapalim i ono izgori malo...
Ja drzim upaljac upaljen i krenem da topim led i na kraju kad sam napravio neku rupu ja se smirim i odem unutra.

Ali posto sam imao ujku koji je bio na granici genija i ludaka i veoma zestokog lika i umobolnika ja bivam optuzen da sam negde udarao upaljac i da sam ga iskrivio.
Ja pogledam kad ono upaljac stvarno ulubljen ko da ga je tenk pregazio.
Naravno posto nisam ja mu kazem nisam on kaze jesi..i niko nema dokaze.
I tako nastane neka polu-svadja koja ni do dan danas nije rasciscena.

Ја сам одувек био дежурни кривац у кући, јер сам најмлађи. Док нисам почео исто то да радим свом ћалету. Мило за драго.

Najbolji je osećaj kad te optuže što nisi stavio patike na mesto a ti se upravo ubo u wc-u.

Žena misli da polno opštim sa jednom doktorkom u trećoj smeni i nabada mi to na nos svaki put kad se posvađamo,a ne trpam je.

Победа.

Drugar i ja išli ulicom i pričali o tome kako ćemo sutra do grada da kupimo patike.
ja kod sebe 150 maraka, on 200. I pričamo tako, nelećemo na trećeg drugara, stali sa njim u bleju kada odjednom interventna a naš treći drugar baca nešto. Našla interventna naravno, videli mu pokret i lepa scena. Ja pare kod sebe, drugi pare kod sebe a ovaj bacio lobetinu. Apšenje....jbg.....