Prijava

Jedan soc-idiot od profesora ONO i DSZ (da,da taj sam predmet imala na studijama iako je Jednonogi davno riknuo) je sprovodio režim tako što je držao predavanja na PMF-u u 7 ujutru i tu bismo se zgužvali mi,likovnjaci i prirodnjaci.Onda deda random izabere dan kad će da traži ceduljice sa podacima svakog prisutnog.
Potrebno je da imaš 3 ili 4 ceduljke da bi dobio potpis.A oni džaba dolasci-kad nije tražio podatke -ne važi.

Kakav sam baksuz bila,on je ta papirna govanca držao u kesi i ladno nema mog papirića,a znam da sam imala knap.

Išla u kabinet da ga pitam,on se izderao na mene ko na stoku (NIKO se NIKAD nije tako drao na mene ,mamu mu komunjarsku).Toliko sam bila zbunjena da sam sa spratova silazila peške i sišla u kotlarnicu...Đavo ga uzeo,skota govnjivog!

Џони је победио, он је јебено ухапшен ни крив ни дужан! хД
ВанГога, како се ниси сетила да му отпеваш: Рачунајте на нас, то би смекшало његово старо срце. ;)

Znači,enemi-pa pre bih skočila sa onog sprata nego da mu se umiljavam!Baš zato što me ni krivu ni dužnu nasr'o !
E,posle sam ispekla zanat-muka čoveka natera na svakojaka dovijanja :))

Јбг, знам ја да је то умиљавање тешко, ал шта ћеш, неправду некад мораш на силу да исправиш, а ако неће на силу онда довијањима х)

Mož' misliti koliko me je to protreslo kad i dan danas dobijem napad kad se toga setim :)
Mislim da je taj deda odavno otišo na nebo da jede srpom i čekićem mesto escajga,ali mu nikad nisam oprostila! (A on se "sekirao" onoliko zbog toga) :))