Prijava

Ovi naučnici u CERN-u su tako glupi, pa Tesla je pre 100 godina znao da su neutrino čestice sporije od brzine svetlosti!

Мислиш знао је да су брже?
Сада није толико значајно осим што ће се променити најбржа ствар, да се тако изразим, на свету.... У будућности ће имати већи значај, кад технологија буде довољно напредовала да користи у пракси те брзине....

Сада није толико значајно осим што ће се променити најбржа ствар, да се тако изразим, на свету.... У будућности ће имати већи значај, кад технологија буде довољно напредовала да користи у пракси те брзине....

Vrati se par komentara, otkriće iz naslova ja produkt greške prouzrokovane labavim kablom. Anštajn je u pravu i dalje.

neutrino cestice su otkrivene mnogo posle tesline smrti
tesla je za radio talase govorio da su brzi,450 000 km u sekundi

Moj komentar je bio parodija na onaj novinski članak u kom se tvrdilo da je Tesla pre 100 godina znao da su neutrino čestice brže od brzine svetlosti. Tipičan srpski mi-smo-najjači tekst.

Па нем' појма, знам да сам читао тако нешто. Моја грешка, нисам ни читао стране иза, само првих пар коментара и ову страну, а сад сам испао и необавештени пајван.... А јеб' га....

Neutrino čestice brže od svetlosti? Epohalno otkriće ili ne?

Eto baš pre neki dan objavili da neutrino u CERNu nije bio brži od svetlosti. Zajebali se nešto pa im sva merenja ispala pogrešna, tako da je ova definicija stvarno čista zajebancija.

Tipičan srpski mi-smo-najjači tekst.

Ma kakav Tesla, ko zna da l' je i postojao on uopšte.

Tipičan srpski mi-smo-najjači tekst.

Tipično zezanje i ništa više od toga. Pa veoma se dobro zna ko je šta i ko je gde.