Prijava

Napisite neko svoje iskustvo u seksualnom pogledu gde ste zamalo jebali(svrsili).

Сад ћу букмаркујем тему, јебо матер хахахахахахаха

Хаахахахахахаха

Filozоf
a?

Filozofe rekao bih ti nešto, al neću dobar si dečko! Eto zamalo ne jebah :D

Ček, ček, ček... nije mi jasno.

Je l' treba da napišemo kako smo zamalo jebali ili kako smo jebali a nismo uspeli da svršimo?

evo ja cu prvi, bila jel lepa i hladna noc i ja htedoh jebat.Odveo jednu fuksu na jednom zatisju blizu parka i izvadih opremu za konektovanje.Elem, ne pomaze ni oral ni handjob meni oprema se nece podici od hladnog jebenog vremena i ja umalo ne jebah.

Ja ne razumem i dalje šta je pisac hteo da kaže.

Ček, ček, ček... nije mi jasno.

Je l' treba da napišemo kako smo zamalo jebali ili kako smo jebali a nismo uspeli da svršimo?

Ili jedno ili drugo.Umalo ne jebah

nista ne razumijem i svidja mi se to

watch the sun come u sez:

evo ja cu prvi, bila jel lepa i hladna noc i ja htedoh jebat.Odveo jednu fuksu na jednom zatisju blizu parka i izvadih opremu za konektovanje.Elem, ne pomaze ni oral ni handjob meni oprema se nece podici od hladnog jebenog vremena i ja umalo ne jebah.

Evo, Filo, ovaj post je primer toga šta trebamo pisati.

Ali, čekaj, "ovo "umalo ne jebah", je l' to znači da zamalo da ne jebeš, a ipak si jebao ili šta?

A ona odozdo: "The sun will come up sooner then your wiener".

... i tako je nastao legendarni nick.

Ali, čekaj, "ovo "umalo ne jebah", je l' to znači da zamalo da ne jebeš, a ipak si jebao ili šta?

e, ja to ne kapiram

Ali, čekaj, "ovo "umalo ne jebah", je l' to znači da zamalo da ne jebeš, a ipak si jebao ili šta?

Logicno da znaci da umalo ne jebah sta se tu ne razume.

Јебао прстима.
Али свака част имаш муда да напишеш како ти се није подигао на искусну фуксу (под претпоставком да овим постом ниси хтео да нам откријеш да си геј).

watch the sun come u sez:

Logicno da znaci da umalo ne jebah sta se tu ne razume.

Znači, ipak si jeb'o?

Е, ово што Реме каже. Ја сам две јебао прстима, а нисам овако. Јебига, једна радила у билијар клубу, па нисмо имали где сем тамо и тад, а газда се очекивао сваки час. А друга... Ех... То је мој блам. Толико сам мешао Виљамовку и пиво ту ноћ код кума на осамнаестом, да сам пропустио да јебем неку што тренира мачевање. Наш како добра била. Опет прст радио мало и ја заспо...

под претпоставком да овим постом ниси хтео да нам откријеш да си геј

Ma jok, ima već tema za dukatlije. Ja mislim da lik koristi neke steroide i tome slično, oće to kad se kljukaš duže.

Јебао прстима.
Али свака част имаш муда да напишеш како ти се није подигао на искусну фуксу (под претпоставком да овим постом ниси хтео да нам откријеш да си геј).

Ja ne biti gay vreme bejase malo cudnovato hladnjikavo.Ali nije fora sad da komentarisemo moj susret poenta je da jos neko napise nesto gde umalo nije jebao.