Prijava

Neki su sedeli kući i gledali film "Boj na Kosovu", neki su jeli eurokrem, a šta ste vi radili i gde te noći?

Gledao Esmeraldu.

Bila je već jednom ovaka tema, isti naslov ako se ne varam.

@Meśa
Ja se izvinjavam ako je bila, ali se iskreno ne sećam. Daj link ako ima ovakva ista tema i brišem ovu moju.

На брду изнад Ђаковице у рову, са једним Румуном из Николинаца, Муслиманом из Новог Пазара и Горанцем из околине Драгаша слушао радио "Слободна Европа" и мислио неће ваљда, нису толко луди.
Међутим, испоставило се да су луђи, а ни нама није фалило памети.

Ne mogu je tražit sad, zauzet sam, ali ima, časna riječ, obriši slobodno ovu.

Problem je što ne postoji pretraga za teme na forumu... Nadam se da će to biti regulisano u budućnosti?

biJo na terasi i gledao kako gori neki magacin municije na aerodromu batajnica..

Ima ova tema ali nije identičnog naziva tako da i može da ostane, ona je čini mi se 24.mart 1999. tako nešto.
Bila na poslu kad je pukla prva bomba u Subotici jer su doneli neku uredbu da sve mora raditi kao da se ništa ne dešava. Gore mi je bilo u noći kad je svirnula prva šizela. Tad sam bila sama sa sinom od nepune tri godine i ne pamtim ni pre ni posle da se tako prepao.
I da, gore mi je to bilo nego mojih 6 meseci bosanskog pakla 1992. mada se zaista rat u Bosni i bombardovanje ne mogu porediti, ali jebiga tad nisam imala dete pa drugačije svet gledaš.

E, pa onda da kažem i ja: posmatrao sa krova trospratnice zajedno sa kolegama kako seva iz raznih pravaca.

Ovo je treća ovakva tema čini mi se.

Dočekali smo je skromno-u krugu porodice.
Novosadska
300 metara vazdušne linije od nje. Izbila mi vrata od stana iz štoka.
Bio sam jako ljut.

http://home.hiwaay.net/~craigg/g4c/bojanb.htm

Dobro dobro dobro. Nisam znao, izvinjavam se.

Ja sedeo kući sa dedom i gledao Nindža kornjače jer sam se kao klinac plašio da spavam u podrumu... :)

Ја хоћу адвоката!