Prijava

Bole me uvo, ja sam ktitor.

+1

kaizen

Ako je za utehu uklonio sam onu gore desnu reklamu i povećao broj definicija koje se tu pojavljuju...

Svejedno kad su govna.

Bole me uvo, ja sam ktitor.

+2

Аха ктитори али зато ја у школи једем пљескавицу а ви кифлу!

da....ajde gambi idemo da se trkamo na toj igrici koju oni nemaju!

Ko nema pare za ktitora neka skine ovo http://adblockplus.org/en/

CTRL + srolas miskom jednom i tada...

ja sam ovu igru probao pre nekih mesec dana kad se reklamirala na fejsu i mogu reći da sam odličan u njoj - trošim najmanje goriva jer se odmah slupam i izletim s puta jureći onaj nevidljivi auto -.-

debeli pacov
Hoće da se vrati ona normalna zelena ili će da ostane ova depresivna?

kaizen
Hoće, za 9 dana

Meni je iskreno žao što ste se vi novi članovi navikli na onu drečavu zelenu pa vam to izgleda normalno, inače, meni je ta boja ubijbože...stara boja Vukajlije bila je tamnozelena, bar otkad je ja pratim...i bila je daleko prijatnija za oči...
Bilo bi dobro da se izradi neka varijanta gde postoji i tamnozelena pozadina, (kao sad npr), barem za nas nostalgičare.

Не бих да будем кретен, али фирефоџ + аддбоцк плус решава све проблеме економско пропагандог прогарама.

ja instalirao addblock i vec mjesecima nisam vidio reklamu na sajtu

Ја немам рекламе а нектитор сам!?!? Чак и кад одем на икогнито хром де наравно нисам логован, опет ми их не приказује?!?
КАЈЗЕНЕ ДЕ СУ ТЕ РЕКЛАМЕ??! ОЋУ ДА ИХ ГЛЕДАМ!

lolo mislio sam da sam banovan kad sam video zelenu boju...

Nekako mi klaustrofobična Vuka sada, uska mi mnogo.. Al ajd, izdržaćemo

Bode oči... Ali makar pomaže kod ubijanja vremena...

navikli na onu drečavu zelenu pa vam to izgleda normalno, inače, meni je ta boja ubijbože...stara boja Vukajlije bila je tamnozelena, bar otkad je ja pratim...i bila je daleko prijatnija za oči...
Bilo bi dobro da se izradi neka varijanta gde postoji i tamnozelena pozadina,

I meni je užasna. Dreči samo tako. Dreči svaka osim sive. Ni ta nova zelena nije ništa bolja. Možda zapravo jeste, ali sa sve tim šarenim cirkusom sa strane je užas. No, sredi se lako. Uvek su mi baneri išli na nerve.

Sto ne naprave vukajlija kid sajt pa tamo da kace ove reklame

Мене Џими први пут бановао кад сам Лемаји дефинасао На Киту Тенатако. Од онда сам и изгубио полет који сам имао. А штета ...

ok su mi reklame inace ali ovo bode oci ubija :D
btw sta je sledece? nektitorima se prozor pomera levo desno ili vide mutno?
Edit: Dobicu klaustrofobiju