Prijava

Ja sam se probudio...

A ja ne znam ko je vise simpa - ti ili to-za-gulas sto drzis u rukama! :D

to NIJE za gulaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ili je to za gulas ili si ti simpaticna! Biraj, nema trece! >:|

to NIJE za gulaš a sad ja, pa ako se mora:))

Ma dzaba ipak, ja sam gladan! :D

i ja sam al jbg ne jedem mačke

Pa ko jos jede macke!? Zecevi se itekako jedu. I ukusni su. A kupicu ti drugog...ako i tog ne pojedem... :p

jok, ovaj moj zna da priča i reko mi je, mama ne daj me proždrljivcima da me pojedu, biću dobar

Ako si mu ti mama, znaci da si zecica, sto dalje implicira (uzimajuci u obzir moju glad)... xD

Jebem ti Norton i kompjuter i viruse i win32 virut i rezač i sve.

е баш то

Jebem ti besmisleni nero 9. Koje jebeno sranje... Ne pokušavajte da ga instalirate, moj iskren savet vam je da se okanete nera. Instalacija radi samo ako pre toga niste imali nero NIKAD, interfejs je isti kao i kod nera 8, i dalje gomila medija centara i audio dj šmensi gluposti... Baaahh najgluplje izgubljeno jutro IKAD.

A zašto lepo ne instalirate micro verzije nera? Ima verzija od 30 MB ako vam samo treba za rezanje i nema audio centre. A tebi Shiva treba "Nero general clean tool" ako si imala neki nero ranije.

A utisak dana mi je da sam dokon. I znojav. Vrućinština...
edit: Vule, daj utiske kad pročitaš knjigu!

Nero general clean tool je dobar koliko i prazan fajl, čak i posle više puta genaralnog čišćenja moraš manuelno da ga brišeš iz registara. Nebitno to, nero je sam po sebi suvišan skup programa, u najmanju ruku. Sve posle šestice je sranje.
Nisam ni mislila da ga zadržim, vać samo da vidim šta su novo napravili. Imam taj običaj.

Wicked hocu.

Stigao sam jos pre neki sat od kozmeticarke, opet me napucila isusovih muka, zamalo se nisam upisao od bola. Imam jos nekoliko kuraca da mazem, ne znam ni kud cu ni sta cu

Aaaa, pa kada je takva stvar onda je u redu. :) Zato ja na poslu uvek imam 2 kompa višak za takve probe. Sve posle nera 6 jeste čista kozmetika, što se tiče DVD rezanja. Kada budu bili pristupačniji bluray diskovi, onda ćemo da vidimo. Dotada će da izađe nero 14.. :)

edit: Vule, meni je ta knjiga od Hesea promenila život. :) Jedna od najlepših knjiga koje sam pročitao. Stvarno ostavi utiske i imam posle toga jedno potpitanje, ali to kada pročitaš knjigu :) Uživaj!

Hocu Wicked pa javljam.