Prijava

Што је то слатко, прекопирај ми. :)))

Не смијем у јавност, да му не кварим репутацијУ :)

Знамо да си лепши, мојне да се стидиш. :р

Не стидим се ја своје љепоте, никако, никакоооо :Д

sa dolaskom tajmlajna ja nakon 5 godina bitisanja na ovom sajtu odlazi sa FB, FB tehnologija postajepreviše napredna za jednu jednostvanu bosanku i previše jeziva za bilo koga ko je normalan....

Facebook postaje Skynet.

Брате, па што си инсталирала то :)
Ја нисам, мени је још кул овако, а то што кажеш језиво, тачно је.

pa nisam instalirala smare, i da sam htijela instalirati ne vjerujem da bi znala :)))
al kontam da će tajmlajn uskor biti sastavni dio fb instalirao ga ili ne

Па вјероватно оће....
Не знам, ја кад видим то, вјероватно ћу да га угасим, боли нас уво, идемо сви на гугл плус :))

U četvrtak se svima instalira Timeline.

etooo u četvrtak ja odlazim sa fb
ne znam samo kako ću da se oprostim od svih silnih nivoa pređenih na silnim igicama na fb i kako ću da se oprostim od svoje djece u simsu.... ihhhhh evo od pomisli na to me neka tuga uhvati

Не помињи ми симс почео сам да га играм и срећом ми закочи једно вече па сам баталио, ух

pa kočio je jedno vrijeme stalno, al sad radi ko podmazan, ja sam dobila još jedno djete i sad imam uber kul porodicu :DDD
igraj smims smare, kad već provodiš ovoliko vremena na netu red je da na njemu i porodicu imaš :D

Нека, нека, зафаљујем, не бих баш сад о томе радио, имам 50ГБ Симпсонових, нека ми на њих очи остану, а не на Симс, пушти :)

ahhhh smare ne znaš šta propuštaš :D

Ja cuo da dolazi prvog oktobra..
al nije
-------
Ja vec instalirao timeline i ne znam sta seru ljudi, meni je bas do jaja.
Zesce je nego onaj stari budjavi "Zid".
I ne znam zasto bi iko odlazio sa fb-a zbog toga.
Inace ne gotivim FB, a i bas da vidimo da li ce biti ista od "remember, remember the 5th of november"...
Aj uzdravlje..ko ga roknu palimo svi na G+

ZAHVALJUĆI OVOM JEBENOM SRANJU OD TAJMLAJNA SAM NAŠO PESMU KOJOJ SAM ZABORAVIO IME, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! GAD BLES D TAJMLAJN!

Ja instaliro pre 2 dana i meni se đa.

Ја јуче инсталирала и свиђа ми се јако. А хоће то бити свима кад тад или само ко хоће може да инсталира?