Prijava

E evo jedne pickaste teme....tacnije placipickaste
Znaci da li placete i ako to radite zbog cega

Pa da pocnemo

Ja sam plako jednom kad su mi razbili flasu o glavu.....ne zato sto me je udarac boleo vec zato sto je u toj flasi bila rakija koja je otisla u nepovrat :(

ja sa plakala sinoć, zbog ljubavnih problema:(

Сви плачу. Макар понекад. Ко то неће да призна, тај је чкапи.

Plakao sam i ja na neke filmove, šta već...

Ja sam veceras plakala...

Gde sam bio ja da te utesim... :)

Utesices ti mene sutra,ako hoces i ako imas vremena da odemo negde na kafu.:'(

Ovako direktan poziv ne mogu da odbijem.
Prepoznaces me po crvenoj traci oko bicepsa, da se slaze sa tvojom kosom...

Ja baš dugo nisam plakala, dobro ste me podsetili

Ne placu, one suze... :)

Džimi, ko ne plaće taj je pička, a muškarac koji plače je plačipička. :)
Ja sam samo jednom plaka', i to su bile suze radosnice.

Placipicko jedna!:D:D:D:D:D

To su bile plačisrećačke suze, znači ne broji se.

Uvek i uvek na jebenu scenu kad mali debeli Malik u Ocu na službenom putu se rastaje s bolesnom Mašom...Pu majku ti jebem vazda me zajebavaju kad izađem iz sobe na tu scenu.
I na onu iz My girl kad onaj mali plavi što je sad alkos rikne od uboda pčela jer je išao drugarici po kurčevu šnalu ili šta li je već zaboravila kučka u šumi.
......
ovo ostalo ono ponekad na Kad su cvetale tikve, kad gledam go Prosinečkog protiv Bajerna, kad slušam Tamo daleko i Kreće se lađa francuska, na jednu scenu iz Knjige o Milutinu.
tako...

Ja malopre pomenuh Švarcenegera...

Rasplače me svaki put situacija u kojoj neko dobije zasluženu nagradu, a nije je tražio. Kao onaj lik što je našao silne pare, a nije uzeo ništa pa mu sad dali penziju. Nepravda me boli, a retki bljeskovi pravde u našoj zemlji me toliko preplave emocijama da višak negde mora izaći...

Uvek me rasplače Prokleta je Amerika... ostavio me je kad mi je najviše trebao, a ja nisam mogao ni da ga ispratim kao čoveka...

Ali najčešće plačem kad moram izreći disciplinsku meru zabrane gledanja crtanih filmova ćerki, a ona kaže: "Dobro tajo, kad nisam dobra i ne treba da ih gledam." Tad tačno znam koliko sam govno od čoveka...

Jebiga, aurora, što me prozva da pišem ovde, rasplaka me...

Ja sam prošle zime video zamrznutog psa, videlo se kako je legao i smrzao se. Onda sam zaplakao.

aaa brus imaš malog lopovčića u kući ako ako :)))
Ma nećemo tragedije, intima i to nego ono...niđe veze kao a u stvari ima veze...
To ti je u psihologiji- na filmove gde se nađeš, kažu dobri ljudi.

JA PLAČEM!

Ne, stvarno, mene nije teško naćerat' na suze ako si osoba koja mi je draga i koja mi znači...