Prijava

U pravu ste sa svime, jer neki autori i definicije ne dolaze toliko do izražaja, a najgore mi je kada definicija ima sto "lajkova" na fejsbuku, a samo 12 pluseva ovdje, što je baš sranje. Mislim da bi trebalo da se radi malo na popularizaciji nekih autora i definicija... Ja mislim da ovo praćenje ima velike veze s tim, jer ljudi nekada samo gledaju defke od "najboljih", koje uz to i prate. Takođe, vrijeme objave defke je vrlo važno, po mom iskustvu najviše su ocjenjivane one objavljene poslije 10 sati naveče, pa negdje do pola jedan poslije ponoći... :)

тешка ситуација. надам се да ће се нешто променити.

Već smo tri seta zuba otupeli oko praćenja i slabog čitanja, predloženo je i dosta potencijalnih rešenja al džabe kad nadležne zabole qitoyko.

U pravu ste sa svime

У праву су све што кажу.

@Џими Stvarno, uz duzno postovanje, ne postoji nikakav razlog da me ispravljas, osim ako si profesor srpskog, pa ti je to neka navika, ali zaista ni to nije opravdanje. Inace, smatram da sam dovoljno pismen da "kada treba" pisem pravilno, a u ovako neobaveznoj konverzaciji cu pisati onako kako hocu, odnosno kako inace govorim. Pozdrav.

Ахаха! Али ја уопште нисам имао намеру да те исправљам. Шта скачеш одма', који ти пимпек?
Елем, 00:39:
http://www.youtube.com/watch?v=f6-dQbsdYkk

U redu sefe, izvini na nepotrebnom uznemiravanju onda... Samo uzivaj.

sta ja da kazem na ovo kad imam nula pratilaca :S
i ovaj lik odozgo se posle buni xD

Ја имам исти проблем што се тише оцењивања дефиниција. Јес да су ми ове задње баш добро оцењене али мислим да би сте требали дати већи значај дати дефинисању него постеризовању.

Jedino ako te usere pa ti pročitaju ljudi defku. :)
Meni je bio prosek preko 23, i sad izbacio 3, 4 defke sa skorom 8:2 ili 7:1 i pade na nešto iznad 20. Izbačene oko 22:30.
Slabo se čita.

ukratko: ranije ste bili mali, nepoznati autori, i neka defka vam nije dobila više od ajd recimo 16:3. i sad, kad imate 40, 80, xy pratilaca - vi je obrišete (ako ste tad bili ktitori, ili to tražite od modova) da biste postigli mnogo veći skor, prosto rečeno (naravno, niko to neće javno reći). to je fuj, i ne može.

s druge strane, ako na svom groblju iskopate neku defku (koju ste, naravno, sami sahranili), i ponovo je okačite, ALI pritom i popravite, i/ili dopunite, to ne bi trebalo da bude problem. dakle - definišete je bolje, drugačije, potpunije.

samo, morate paziti - onda može da bude i plagijat, ako je neko (dok je defka bila mrtva) to definisao na sličan način.

isto važi za (sada nepoželjno) traženje od moderatora da vam vrate defke koje ste sami obrisali - kad se defka vrati, ona ima stariji datum od neke koja je u međuvremenu napisana, i onda ta druga defka ni kriva ni dužna bude proglašena plagijatom i obrisana. hinjski, a? nije fer prema ljudima koji jednostavno nisu mogli da vide vašu defku. a možda su je i oni ukrali s groblja, ko zna? :P

naravno, niko vam ne garantuje da ta ponovljena defka neće biti obrisana - ranije ste je možda sami sahranili, a sad se možda nekom modu ne svidi pa je brisne.

takođe, mi nećemo bauljati po vašem groblju i provjeravati. ali ako se ispostavi da ste ovako muljali (ili recimo izmijenili tekst definicije) - sigurno je da defka neće u životu ostati. ni jedna. ako vam to postane i navika - e pa jebiga onda ste gotovi :) :p

Pazi ovo. Definicija ima skor 1:1 i sahranim je, jer je posle 10 min otišla na 4. stranu. Da li je ok nju ponoviti jer, maltene, nije ni bila u životu kak' valja? :)

ovo je u suštini sasvim ok. zajebe se čovjek nekad što se tajminga tiče, pa može da ponovi. s tim nema nikakvih problema. defka jednostavno nije živjela dovoljno dugo da bi se moglo i pomisliti da je tu bilo nekih sumnjivih radnji. može.

Hvala Lu. Lepo objašnjeno :)

И мене је то доста бунило...хвала Лули на објашњењу.
Него, још ово ме само буни: Значи, ако сам сахранио неку дефку (било због лошег скора или маљег прегледа), ја могу да је изменим и да је поново објавим, а ако ми је мод обрисао неку дефку јер је проценио да није квалитетна, а имала је добар скор, да ли ја могу да је преуредим и да је поново објавим, тј. да ли постоји могућност да се моду таква (преуређена) свиди и да је он остави или мора да је обрише, а ја да попасем бан?

bolje da ne objavljuješ definicije koje su ti moderatori sahranili (a ni ove koje si sam sahranio, ko što rekoh gore, ali ako BAAAŠ moooraš...)
eventualno kad bi napravio baš neku značajnu izmjenu - to bi bilo ok. i opet joj ništa ne garantuje opstanak. :)

naravno, može svašta od ovih brisanja-pisanja i da se provuče - ne gledamo mi šta su drugi sahranili, a uglavnom ne možemo da se sjetimo ni šta smo sami sahranili (bar za sebe govorim). ipak, nepoželjno ponašanje, al skroz, i ako se pokaže kao praksa - neće na dobro :))

i imaš jbn pvt, čovječe.
ili ne znaš gdje je pvt sanduče ili izbjegavaš odgovor? :)