Prijava

Sve to važi, Paninaro, ali ja sam pitao koliko je kul to, jer ne verujem da bi ti neko češljao po groblju da bi proverio da li si to već pisao. Osim ako, naravno, nije video prvobitnu verziju.

Мене занима колико је кул поново написати дефиницију која је још у животу?

u zadnje vrijeme, čim vidim definiciju koja je ponovo postavljena dajem minus, čak iako sam na originalnu dao plus. evo, pamćenje me još služi, a čitam skoro sve definicije, od juna :)

Искрено, ја немам појма кад су остали модови донели ту одлуку, нисам учествовао у томе, нити се слажем с њом. У ствари, слажем се делимично, јер треба дефинисати 'старе'. Дозволио бих поновно писање дефиниција које су старије од годину дана рецимо.

Stare da, ali iste, zbog više pratilaca i boljeg skora NE treba dozvoliti!

V for Vagina
Sve to važi, Paninaro, ali ja sam pitao koliko je kul to, jer ne verujem da bi ti neko češljao po groblju da bi proverio da li si to već pisao. Osim ako, naravno, nije video prvobitnu verziju.

Ta blokada treba da postoji u glavi... Nikakvo pravilo tu ne može pomoći! Jadno je i bedno postavljati opet istu defku...

Pazi ovo. Definicija ima skor 1:1 i sahranim je, jer je posle 10 min otišla na 4. stranu. Da li je ok nju ponoviti jer, maltene, nije ni bila u životu kak' valja? :)

Jeste, ne mogu nikako da provalim kako raja razmišlja, napišem nešto što mi se baš čini da je dobro i em je oceni par ljudi em je skor sranje a glupost tipa "K'o nerast međ' tovljenicima" mi prođe ekstra.

Мене занима колико је кул поново написати дефиницију која је још у животу?

Ја сам једном плагирао сам себе и извалили су ме. Не сећам се која беше дефиниција. Ваљда оно говно за затварање врата од југа.

ja sam da se zakon poštuje. pozivam se na peti amandman :)

a prije neki dan sam malo čistio definicije, jednu sam obrisao iako je imala dobar skor, moraću još par njih jer su plagijati. mislim ne doslovce, ali pojmovi su već bili definisani a iz nekog razloga ih nijesam našao kada sam pretraživao. sve u svemu, koga interesuje ovaj sajt ponašaće se u skladu sa pravilima iako ih ne zna.

Da li je ok nju ponoviti jer, maltene, nije ni bila u životu kak' valja? :)

Не бих рек'о... То је ипак брисање због скора...

Реално, ако вам је важан скор наштелујте се да поставите кад има доста оних који читају и мало оних који постављају...

Pa jest' zbog skora, naravno. Pišem da ljudi čitaju. Da nije tako, napisao bi u Notepad-u i sačuvao u my documents!

V for Vagina
Pazi ovo. Definicija ima skor 1:1 i sahranim je, jer je posle 10 min otišla na 4. stranu. Da li je ok nju ponoviti jer, maltene, nije ni bila u životu kak' valja? :)

ne moze. od skoro.
moja defka ziv dokaz. ja je saranio, kasnije napisao opet i imala skor preko 15, al je izbrisali jer je vampirska.
onda sam zamolio energiju da mi vrati bar onu prvu sa losim skorom jer jebemliga, zao mi bilo da je ta defka mrtva, a realno jebe.

ps da, iskoristio sam priliku da je reklamiram lolo

Ја сам једном плагирао сам себе и извалили су ме. Не сећам се која беше дефиниција. Ваљда оно говно за затварање врата од југа.

Ја сам се исплагирао, нико ме није провалио, чак ми је можда и боље оцењена него првобитна ололо

V for Vagina
Pa jest' zbog skora, naravno. Pišem da ljudi čitaju. Da nije tako, napisao bi u Notepad-u i sačuvao u my documents!

Svi mi pišemo da bi ljudi čitali, pa neki ne izbacuju opet definicije... Pomiriš se sa tim da je čitanost nula, nadaš se boljem vremenu i to ti je to... Znaš koliko ja imam defki sa skorom 60:4, 70:4 itd... Misliš da mi nije stalo da budu bolje ocenjene ili primećene... Jeste, ali jbg! Naći će se valjda neko rešenje!

60:4 i 70:4 jebe! Ja se žalim jer imam defke 30:5 :)

a ja sam srećan ako je deset u plusu, svakome prema zaslugama :)

Znaš koliko ja imam defki sa skorom 60:4, 70:4 itd... Misliš da mi nije stalo da budu bolje ocenjene ili primećene... Jeste, ali jbg! Naći će se valjda neko rešenje!

e vis sta ti je zivot, tebi malo 60:4, ja zadovoljan sa 25:5....
zna se sta je slab skor, pogotovo sad, kad defku ne procita ni 10 ljudi za 2-3 dana

Неки дан сам обрисао дефиницију после само 5 минута. Зашто? Зато што сам се, добивши налет инспирације, мало више занео па сам умало написао Ратимирка. Кад сам видео колика је добио сам фрас, сам бих себи дао минус да могу. Обрисао сам је и окачићу је ускоро у шорт издању.

Šta i ti vagina kukaš koji moj, ne mogu da se setim kad sam zadnji put imao preko trideset ocena ukupno.

Види га Дејс што је незадовољан са 70 плусева! Спрдаш се ти мало овуда а?

Pa ja najviše imam onih 34:3 ili 32:5, što bi u slučaju veće čitanosti bilo 150:20, otprilike, pa vi vidite... Imam 3, 4 ove navedene, nego skrenuh pažnju da skor govori da su čitane i da su dosta dobre... A onda pogledaš defku iz 2008. koja ima 200:100 i skenjaš se, jer je ona više u plusu od defke 40:2, iako im je količnik drugačiji 10 puta...