Prijava

Videh dosta arsenalovca na vuki,pa rekoh da otvorim temu

Da li je to zaista neophodno, pošto je Mančester mnogo bolji tim a nema svoju temu?

Оћемо тему за Манчестер!

Арсенал је тим који уз Барсу игра најлепши пумбал! То што немају буџу са чаршафом на глави им је највећи проблем, јебига. Забораве љути одмах ко их је ту довео и забораве да требају диспоштују Венгера, онда кад им дође понуда за добар уговор, ипак им је Венгер ћале. И не спамујте тему, ако немате ништа паметно да кажете, ником не једе леба тема, немојте да сте:
http://mp3-muzika.eu/imagecache/c012c6fddd3fa148c9fb3f63ecc970f4_w230.jpg

Дајте још коју добру Арсеналову песму.

Moj cimer navija za topdžije i poručuje vam: ARSENALITI AGLJJJJJJJJJJJJJJJJ !

eleče, odskakući odavde da ne bih dovela armiju debelih cura da ti prde u usta!

Jebeni Arsenal izgubi 2-1 od Totenhema, a vi mu otvoriste temu?! Vidim ima i za Mancester tema. Njima sledi posebna lekcija na Enfildu u sledecem kolu.

немојте офтопикоати човеку тему, ово је најозбиљнији форум на вукајлији, а и шире!

Jebeni Arsenal izgubi 2-1 od Totenhema, a vi mu otvoriste temu?!

Pa zar se teme otvaraju samo za pobjednike?

Ајд одјебите бре, који вам је?! Па шта ако су изгубили? Јака ствар.

АРСЕНАААААААААЛ!

Nije mi jasno sto Andre Santos ne igra prvu postavu.Jes' da nisam odgledao nijednu utakmuicu ove sezone,al' mi nekako nelogicno da je zamena za Gibbsa :)

Ovo ja sam fan Arsenala od kad znam za sebe. Realno ekipi treba mozak ekipe, ne moze to biti Arteta, jednostavno Wengeer nije smio dopustiti odlazak Fabregasa ili Nasrija. On kao da je izgubio neki slif za pronalazenje tih talenata, a pored Fergusona ja mislim da je najvise igraca otkrio. Arsenal mora pronaci nekog plejmekera, danas gledam tekmu i vidim da nema tu nekog rijesenja za organizovanje igre, nema onog zadnjeg pasa, ovu sezonu cisto sumnjam da ce ista postic, najbitinije im je sada da budu medju prva 4 tima da udju u LP i preko ljeta pronaci pravog pleya

Денисе, њима треба неки нападач као што им је био Анри, по мом скромном мишљењу. Њима треба један играч који ће да поведе остале, али шпицензи да буде. И наравно, сјебали су се због тих пара које морају да дају сваке дине за стадион и то, па морају да продају добре играче. Али Арсенал игра прелеп фудбал, то је сигурно. Па само су они прошле дине могли да избаце, тачније, да некако поремете Барсу, поред Реала, који је покрађен.

Eno danas se Sanja najvjerovatnije povrjedio, sa Jenkinosm na njegovom mjestu tesko da ce igdje dogurati. Ja mislim da ekipa nije bila u pravoj formi jos od finala LP 2006 a tad su nekad i presli na ovaj danasnji stadion. Te povrede jebu tim, tamam kontam Vermalen se vratio opet se povrjedi, sta li ti doktori rade da mi je samo znati