Prijava

Hahahahahahahaha...Puši Čelzi, puši...

I sad kad izgube od Svonsija ili Donjeg Belodedinja...

Meni se cini da je ova prva pobjeda u gostima ove sezone u ligi, samo tako nastavite, Persi masina, trenutno prvi strijelac u ligi, Arsenal se vraca u formu samo da je jos zadrze i eto belaja ostalim timovima

Meni se cini da je ova prva pobjeda u gostima ove sezone u ligi, samo tako nastavite,

jest.
RVP prvi strijelac definitivno,
fina nam ekipa sad, jos vilsir i diabi da se vrate, eto nas u TOP 4 100% :D.
Song kralj- nema bolje def. veznog definitivno

i jos vermalen potpuno da se oporavi

Арсенал већ годинама игра најлепши фудбал у Енглеској, а и у Европи, заједно са Барсом. Само сам чекао када ће Венгер да уигра екипу и то се сад десило. Још неколико појачања да је довео...Арсенал би се борио за прва 3 места.

kad bi siti u kupu srusili 28. 11. sve bi bilo dosta drugačije, uglavnom arsenal se još jednom vratio iz "otpisanih" kako ih kritičari obični nazivaju kad prodaju svoje najbolje igrače( prvo anri, pa onda faregas i nasri) i dokazuju da ne zavise od jednog igrača. To ti je reć TIM

Arsenal ima jos da u prvom dijelu sezone da igra sa Man City, Aston Vilom koje su jece od ostalih i to u gostima, i prilicno lagane tekme su im, mada u Engleskoj lagani ekipa nema

nek i dalje misle da su slabi i biće nešto od njih ove seozne :D, i izuzetno povoljno bi bilo kad bi konačno bili prvi u grupnoj fazi LP, da i mi jednom dobijemo koga lakšeg :D

žalim što nisam gledao utakmicu..saću diskopam hajlajts na futiju lololo!

www.arsenalist.com
neki navijači il šta već, odma posle utakmica izbacuju šanse golove i to. :)

arsenal-wba 3-0
rvp
vermaelen
arteta

wba odradjen, 3 komada, i efikasnost dolazi, jos vise raduje konacno neprimanje gola, vermalen se vratio, samo da jebene povrede napokon zaobidju ekipu. nisam zadovoljan sa artetom. mislim da fali vezni koji ce da unese malo vise kreativnosti u vezu. fale ti lucidni pasovi. cekaju se vilsir i sanja, onda na zimu da se nadje dobar lijevi bek, i central ataking madafakin midfilder! ou tu bi a gunaah!

gotze il hazard kad bi dosli...

PENETRACIJAA NA DELU!!!!

Raduje gol Vermalena i njegov povratak. Super igraju..Ne treba nam štoper.. Priča se o Podolskom, Patu, Hazardu .. Treba pojačanje u napadu, treba Robinu betmen :D
Dženkinson je tele veće od Flaminija i daj bože da ne usere nešto dok se Bakari ne vrati..
Valjda će Venger dati šansu Šamaku, Rosickom, Benajunu i Frimpongu da se odmore ovi prvotimci, a možda neko i proradi..Norič u gostima, Fulam kod kuće, Wigan u gostima, pa Everton kod kuće.. Valjda neće kiksnuti i liga šampiona je blizu, pogotovo kad vidim nesretni Liverpul lolololo..

Dženkinson je tele veće od Flaminija i daj bože da ne usere nešto dok se Bakari ne vrati..

+1

Ne smem ništa da kažem, da ne ureknem. Ali, zadovoljna sam.