Prijava

zasto nose drese arsenala zasto nose dres arsenala zasto nose dres arsenala. pih u picku materinu.

Ajmo im smarati ovaj oficijalni klip,
http://www.youtube.com/watch?v=730b2zHRFfE&feature=related
na ovom koji ste postavili su zabranjeni komentari

http://www.rezultati.com/utakmica/MgMskb6P/#statistike-utakmice
Gledao drugo poluvreme preko neta,ne mogu da verujem kako je ARSNL dominirao.

Ajd sad svako ko vidi ovu temu da okaci taj klip.

Rosoneri kasnis 3 daanaa

Aj ljeba vam zaključajte ovu mrtvu temu.. Glupo je da svaki jebeni tim od Notingema preko Zenita i Arsenala ima svoju temu na forumu... Pogledaj aktivne sve neke sporcke a sve može stati u 3 teme..
Ovo si sve mogao napisati u "premier league" ili kako se vec zove tema za Engleski premier ligu...
Oni mrtvaci se branili, ovi napadali i sve svemu kurčina... MOralo je bolje.. Aršavin veoma loš

fulam jebote. kakav sunjav gol, pa sramota.
ne razumijem ovo sklapanje veznog reda. 10 zadnjih veznih. arteta nije nista vise od toga, bas ne razumijem sto su ga kupovali. song, ramzi, diabi, arteta, rosicki, vilser kad se vrati, sve isti tipovi igraca.

Ma video sam ja gornji post jos pre, pa odatle kopirao link, verovatno lose.
Ne vilim Arsenal. Vise na znam ni zasto, al' ajde.

bravo rosoneri, rekao si sta si imao, repostovao si klip, sad fino imas kvacilo-prva-gas-druga odavde.

Glupo je da svaki jebeni tim od Notingema preko Zenita i Arsenala ima svoju temu na forumu... Pogledaj aktivne sve neke sporcke a sve može stati u 3 teme..
Ovo si sve mogao napisati u "premier league" ili kako se vec zove tema za Engleski premier ligu...

Slazem se. Mada ova mozda i ne, ipak je dokazala da moze samostalno da zivi, na da stoji na 10-20 postova.
Kolfilde bre nisam ti u kucu dosao da me teras.
Kol'ko iritira taj stav "Ti si glup k'o kurac, napusti objekat".

1:1 danas ... Vermalen oba dva komada dao :)

pu jebemti našu sreću i igrače koji skidaju sa linije loptu. daoće se onaj vilšir više vratit, i 1 napadač nam treba. koji smo mi baksuzi :O

Реме

Meni je Arsenal iskreno najgej tim u istoriji. Nastali su pre nego što je onaj peder otkrio Ameriku i večito bili pri vrhu, al' nikad na vrhu. Jebo takav tim. Večito drugi. Meni to tužno. A stalno igraju odlično što je još smešnije. Notingem Forest jebe!

Ноу, ноу, ноу. Мада су последњих пар година ужасно недоречени и кењкави, имали су они јебене моменте. Сигурно међу три најбоља периода неког тима, да сам ја гледао, јесте оно доба кад су предвођени Анријем пре 7-8 или 10-ак година узели титулу и имали не знам колико везаних победа и утакмица без пораза... Рушили су све пред собом. То је стварно било за поштовање.

А стварно би се могле позакључавати ове теме, све може стати у "Премијер лигу". И није фора у броју постова, јер овде на форуму има довољно нас што готивимо Ливерпул да бисмо без проблема могли да одржавамо тему редовно активном и нагурамо велики број страна.

А стварно би се могле позакључавати ове теме, све може стати у "Премијер лигу". И није фора у броју постова, јер овде на форуму има довољно нас што готивимо Ливерпул да бисмо без проблема могли да одржавамо тему редовно активном и нагурамо велики број страна.

Da bre.. Ima vas najvise :D

Nije konstruktivna tema nimalo.. Ja volim da cujem druga misljenja, malo da se podjebavamo nakon pobede nad rivalom i tako..
OVako samo idu tekstovi "Persi odlodio" "Persie ga meće".. "Mi smo kul a vi niste, imamo svoju temu".. Dakle LOCK i svi se slažemo..

moze lok, i ja se slazem, niceg konstruktivnog nema, vezanog samo za arsenal, sve ovo moze da se prica na temi premier liga i da ne bude spem.

А стварно би се могле позакључавати ове теме, све може стати у "Премијер лигу". И није фора у броју постова, јер овде на форуму има довољно нас што готивимо Ливерпул да бисмо без проблема могли да одржавамо тему редовно активном и нагурамо велики број страна.

imamo temu, isto je krs kao i sve ostale. ne vidim poentu. ima tema za premier ligu jebote svi zajedno tamo, bice bolje tako

inace Van Persiju se klanjam za ovaj gol