Јевреји у јавном животу Cрбије

  1. Zašto je sve ANTISEMITIZAM kada se spomenu židovčine? Kakve su to teorije zavjere?
    Potraše onaj jadan narod u Palestini i kad kažeš da sprovode torturu i diktaturu nad arapima odmah je to antisemitizam, jer su oni, jelte, odabrani narod. Ma jebem ja njima više mater, jebo ih Hitler što ih sve nije potrao. Svo sjeme zla u modernoj istoriji potiče od njih. PU!

  2. Реално, ако ти кренеш да генерализујеш и кажеш да су сви Јевреји лоши а ниси упознао 2 Јевреја, наравно да је антисемитизам. Ако као ја кажеш да би јебо Јеврејку, то је ширење љубави, требамо да подижемо наталитет!

  3. Realno, ne treba suditi o svim pripadnicima vere isto.

  4. Treba jer se svi ponašaju po istom idiotskom principu, ko da ih je učilo u školama: KO GOD SPOMENE JEVREJSKE GREŠKE ON ŠIRI MRŽNJU I ANTISEMITIZAM I ON JE FAŠISTA!

  5. Ne, ne treba. Koliko jevreja znaš?

  6. Ако као ја кажеш да би јебо Јеврејку, то је ширење љубави, требамо да подижемо наталитет!

    Tako je, da zaista niste šovinisti, jebali biste pripadnice božijega narode decxko!

  7. Скочимиш, због таквих примитиваца као ти се и воде ратови. Јер те нико не гледа као човека, већ ако си Јеша и ти си шабан који се не купа, не би ли уштедео. Ако си Црнац, онда силујеш младе невине белкиње. Ако си протестант... Доста је тога, па зато и гине народ, јер је глуп ко курац. Шта сма ја бољи од тамо некога, јер сам сасвим случајно рођен као Србин? Једноставно је срање да због својих неуспеха кривиш неког другог и генерализујеш, а сигуран сам да не знаш више од 2 Јевреја, то потписујем.

  8. Religija je u principu dobra stvar, ali ljudi su sve zasrali. Kao i obično...

  9. Pa vi sad odošte na spoljnu politiku Izraela, umjesto ad pričate o Jevrejima u Srbiji.
    Nije tema Hamas vs Mossad.

  10. Ja znam jednog Jevreja i on je Hrvat. Znala sam još jednog al' on je bio Mađar i sad je pokojni.

  11. За име Божије, Јевреј, а не Жидов!

  12. Једноставно је срање да због својих неуспеха кривиш неког другог и генерализујеш, а сигуран сам да не знаш више од 2 Јевреја, то потписујем.

    Скочимиш, због таквих примитиваца као ти се и воде ратови.

    Jes vidio ti nekad rata, ili i ti generalizuješ?

  13. Скочимиш, због таквих примитиваца као ти се и воде ратови.

    TAKO JE! ŽIVIO VOJVODA MITAR MAKSIMOVIĆ MANDA!

    Јер те нико не гледа као човека, већ ако си Јеша и ти си шабан који се не купа, не би ли уштедео. Ако си Црнац, онда силујеш младе невине белкиње. Ако си протестант...

    TAKO JE! CRNCI SU NAJVEĆE ZLO POSLIJE ŽIDOVČINA!

    Доста је тога, па зато и гине народ, јер је глуп ко курац.

    Pa šta se onda ti buniš? Nećeš da ratuješ - nemoj. Streljaćemo te k'o i sve ostale strane plaćenike i domaće izdajnike. Fino i kulturno, bez emocija.

    Шта сма ја бољи од тамо некога, јер сам сасвим случајно рођен као Србин?

    Trebaš da si ponosan što si više rase. Znaš li ti šta bi Englez dao da je Srbin? Pa šta misliš što se trude da nas unište? ZATO ŠTO SU LJUBOMORNI NA NAŠU SUPERIORNOST!

    Једноставно је срање да због својих неуспеха кривиш неког другог и генерализујеш,

    Kojih neuspjeha? Onih što su direktno moja krivica ili onih nauspjeha zato što su židovi tako htjeli?

    а сигуран сам да не знаш више од 2 Јевреја, то потписујем.

    To slobodno otpiši, u zabludi si.
    Otac mi je jevrej, majka mi je jevrejka, sestra mi je jevrejka, djedovi i babe su mi jevreji, ja sam jevrej, Benjamin, drago mi je.

  14. Jes vidio ti nekad rata, ili i ti generalizuješ?

    Нажалост, јесам.

  15. Skočimišu. možeš ti to bolje.

  16. Znaš li ti šta bi Englez dao da je Srbin? Pa šta misliš što se trude da nas unište? ZATO ŠTO SU LJUBOMORNI NA NAŠU SUPERIORNOST!

  17. Jel znate da li je onaj Kesić jevrejin to bi bilo jedino logično objašnjenje zašto ima emisiju

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.