Јевреји у јавном животу Cрбије

  1. Judo-masonska zavera, jašta.

  2. јевреји су повезани и помажу се међусобно.

  3. Znaš li ti šta bi Englez dao da je Srbin? Pa šta misliš što se trude da nas unište? ZATO ŠTO SU LJUBOMORNI NA NAŠU SUPERIORNOST!

    Dao bi dlaku s čmara. Da ima 250 evra platu ili 100 evra penzije, jede paštete i leba svako jutro, vozi golfa dvojku ili nema kola, nema fasadu na kući il' je podstanar i oblači se na buvljaku. To je prosečan Srbin i poserem se ja onako kvalitetno na našu superiornost.

  4. fck, nemoj da odaješ naše tajne.

  5. Dajt neke Jevreje, domaće proizvodnje, da vidim ko su. Al za koje se zna provjereno da nose kapicu.

  6. Dao bi dlaku s čmara. Da ima 250 evra platu, jede paštete i leba svako jutro, vozi golfa dvojku, nema fasadu na kući i oblači se na buvljaku. To je prosečan Srbin i poserem se ja onako kvalitetno na našu superiornost.

    TAKO JEEEEE!!!

    Filozofinjo
    Skočimišu. možeš ti to bolje.

    Zašto se truditi? Zbog konstatacija da se zbog ovakvih primitivaca vode ratovi? HAHAHAHA

  7. јевреји су повезани и помажу се међусобно.

    Normalno vid kolko njih je skočilo da se tema zaključa :)

  8. http://www.youtube.com/watch?v=oMfREJfPKR4&feature=related

    ево доказа децхко. ударац на васколики срБски ришћански свет.

    маја је избачена децхко

  9. Zašto se truditi? Zbog konstatacija da se zbog ovakvih primitivaca vode ratovi? HAHAHAHA

    Ma jok, na trolovanje mislim.

  10. Ma jok, na trolovanje mislim.

    Ne pokušavam da trolujem, ova tema je debilna sama po sebi, a i stavovi pojedinaca su za aplauz. Samo pokušavam da se uklopim u sivilo. A što se pojedine karikature pronalaze i iz nekog razloga imaju porive da odgovore na očigledne bljuzgotine - to nije moja stvar. :)

  11. Meni su dosadni Adam Sendler i Vudi Alen sa onim kapicama, al oni nisu u Srbiji, pa neću dalje da ih komentarišem.

  12. Ne pokušavam da trolujem, ova tema je debilna sama po sebi

    Pa sreten otvorio, šta si mislio? :)

  13. "Pa sreten otvorio, šta si mislio? :)"

    надам се да овим не покушаваш да кажеш да сам дебилан, пошто си се надовезао на претходни пост у ком је господин изнад дао мишљење о овој теми.

    и молим да даље не минираш моје покушаје да наставим нормалну дискусију са људима који то желе, и које занимају жидовски лобији.

    сретен

  14. надам се да овим не покушаваш да кажеш да сам дебилан, пошто си се надовезао на претходни пост у ком је господин изнад дао мишљење о овој теми.

    и молим да даље не минираш моје покушаје да наставим нормалну дискусију са људима који то желе, и које занимају жидовски лобији.

    сретен

    Tema je golo govno, pusto palamuđenje o judo-masonskim teorijama zavere. I ne kažem da si debil, nego da loše troluješ. :)

    Filozofinjo

  15. Pa znaima me, al niko ništa neće da kaže o tome. Ćutimo, a?

    cpeTeH

  16. "Tema je golo govno, pusto palamuđenje o judo-masonskim teorijama zavere. I ne kažem da si debil, nego da loše troluješ."

    вређањем теме си увредио и мене. да ли су то завере или прикривена реалност, у то неко као ти не може да буде сигуран. ја могу, јер знам, зато сам и покренуо тему. али те и поред тога, нисам увредио или омаловажавао твоје мишљење. зато заобиђи тему уколико ниси довољно зрео да уђеш у нормалну дискусију.

    сретен

  17. Ko je od Jevreja u Vladi?

    cpeTeH

  18. A poslije ja ode u odjavu, pa me neće biti. Aj nea veze. Samo ti referiši o jevrejštini, pa da vidim kako to oni utiču na život nas ostalih u Srbiji. Pozitivno ili negativno? :D

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.