Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. бури
    dobar je ovaj džonijev post, al' kad bolje sagledam stvari bojan i bobi su najpametniji... kad dođeš u situaciju da ne znaš za koga ćeš, a ti se učlani negdje i udri za sebe...

    Љуби те твој Боби тако паметна.
    Када преузмем кајасе (дођем на праву власт), после избора има да те заглавим неђе на државне јасле и Бог да те види.
    А, ти пошто си школоваТ, за разлику од мене остаћеш у структурама и надам се да ћеш ценити то што урадим за тебе:)

  2. Pa kad logički razmotriš, Čeda ima idealnu situaciju za saradnju sa Tačijem - jedan proizvodi i plasira, drugi troši i raspoređuje dalje. Možda počnu i u vrtiće da uvode kao obaveznu sekciju.

    Ovaj put se neću zajebati, ko pobedi na izborima učlanjujem se kod njega. Dosta sam ja bio opozicija i sirotinja.

  3. Živim za moment kada više niko u Srbiji neće da izađe da glasa...e, tada će nešto da se promeni, tada kada izlaznost bude -10%.
    Do tada, samo mogu da konstatujem da još uvek ima ovaca za šišanje i da i pored svega što su svi ti političari zajedno uradili, rade i radiće ovom narodu, ipak većina i dalje veruje u Deda Mraza... :-(

  4. Bruce
    Ovaj put se neću zajebati, ko pobedi na izborima učlanjujem se kod njega. Dosta sam ja bio opozicija i sirotinja.

    Пази да не буде касно, лепо сам ти реко ономад да те учланим, док има "малих бројева". Твоју књижицу чувам код себе и када дође време, оп! Ту си!

    Ово у вези сиротиње, да је било доста, било је!
    Дај да мало и ми будемо о'зго, доста смо били доњи.

  5. Došao bi ja kod tebe, ali ne mogu biti učlanjen u nekom drugom gradu, a ove moje poznajem još iz SPS pa sam malo gadljiv. Nema veze, moj glas imaš svakako.

    Čuvaj ti tu knjižicu za svaki slučaj, trebaće mi :)

  6. Pa jos nisam upoznao clana ili simpatizera LDP-a koji je pre toga glasao za SPS.

    А који је био члан СПС-а?
    http://www.politika.rs/rubrike/Politika/t12821.sr.html

  7. Bruce
    Došao bi ja kod tebe, ali ne mogu biti učlanjen u nekom drugom gradu, a ove moje poznajem još iz SPS pa sam malo gadljiv. Nema veze, moj glas imaš svakako.

    Čuvaj ti tu knjižicu za svaki slučaj, trebaće mi :)

    Све може, када дођеш потписујеш приступницу. Ође се ја питам!

  8. Ne sećam se dal' beše u Švedskoj ili Holandiji imaš pravo da dopišeš koga god hoćeš i glas se računa, pa zamalo i Paja Patak da pređe cenzus. Da je to kod nas, mislim da bi pobedio Đoković.
    Po mom mišljenju, svaki izlazak na izbore u Srbiji je dokaz stokholmskog sindroma i čist mazohizam, pa ću da preskočim ovaj put. A i Paja mi baš gotivan, a ne daju, majku im!

  9. Vi ne znate za koga ćete, a s druge strane Drine ljudi nemaju takvih problema. Uzjahao i guzi li guzi, a nama milooooo :))

  10. Jebiga, Dube, navikneš se na format pa više i ne boli. Ovi stalno menjaju veličinu i dužinu...

  11. Мислим да бих пре и за Чеду гласао, него за ту љигу. А треба знати достићи тај ниво невероватноће.

  12. То што каже ГМ. Гле која пичкетина, сада шиптарофилска. А онда...

    http://www.youtube.com/watch?v=Kh7Xy46fLAo&feature=related

  13. Maju Gojković za predsednicu.

  14. Glasajte za zelene, oni imaju pare iz EU.

  15. Verovatno za Dveri... Inace, pozivam svo napredno covecanstvo da na sledecim izborima 2012 godine da svoj glas mom dedi Momcilu Miličića, dosta je bilo Krkobabića, da stavimo sad Momčila! Živeo Momčilo!

  16. Ako bude pre 16. maja ne glasam jer nisam još punoletan, a ako bude posle 16. maja isto ne glasam (jedino ako se Solana kandiduje pravim izuzetak).

  17. Војвода због таквих говора оде код хашких инквизитора, а овај добије амбасадорско тапшање по ћили...

  18. Kad sam prvi put imao pravo glasa, glasao sam za nekog nesrećnika koji se na rezultatima pojavio kao statistička greška. Izašao sam na izbore samo da vidim šta se tu radi. Posle toga, nikad. Kad se pojavi iole pristojan kandidat, onda ću možda i da špaciram tih 250 meteri do glasačkog mesta.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.