Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. @Gamby
    da bas na tadica mislim
    mislis da je u rusiji medvedev predsednik?
    jeste kurac, i dalje sve konce putin mrsi
    isto ce da bude i kod nas, bice neka tadiceva dileja

    decxko

  2. NABIJEM IH BRE MORE SVE NA TUKIDIDA!!!

    Poslanik je hodao po putu kada je na njega naleteo kamion i naneo mu smrtonosno povrede. Njegova duša se uputila put neba gde se pred ulazom srela sa Svetim Petrom.
    - Dobro došao na nebesa, - reče Sveti Petar. - Videćemo da li ćeš otići u Raj ili Pakao.
    - Samo ti mene pusti u Raj, neće biti problema, - reče čovek.
    - Da smem pustio bih te, ali moram da se pridržavam naređenja odgore. Propis je takav da moraš da poživiš jedan dan u Paklu, jedan dan u Raju. Posle toga ćeš odlučiti gde ćeš zauvek živeti.
    - Dobro, dobro, ali ja sam se već odlučio za Raj, - reče poslanik.
    - Žao mi je, propisi su propisi.
    Odmah zatim Sveti Petar ga otprati do lifta koji se spuštao dole, dole i dole, sve do Pakla.
    Vrata lifta se otvore i poslanik se nađe usred pažljivo negovanog terena za golf. U blizini su bile klupske prostorije a ispred veliki broj njegovih prijatelja i političara sa kojima je često sarađivao.
    Svi su bili razdragani i srećni, obučeni u lepa večernja odela. Prilazili su da ga pozdrave, oživljavajući uspomene na lepa vremena koja su zajedno proživeli, bogateći se na račun poreskih obveznika.
    Odigrao je prijateljsku partiju golfa, a posle su uživali u jastogu i kavijaru i ispijanju šampanjca.
    Među njima je bio i menadžer đavola, prijatan i ljubazan momak koji se zabavljao sa njima igrajući i pričajući viceve. Svi su se tako zabavljali da nisu ni primetili kada se primakao čas rastanka.
    Svi su došli da ga isprate i mahali su mu dok se lift polako penjao, penjao, i penjao naviše.
    Zaustavio se pred nebeskim vratima gde ga je već čekao Sveti Petar.
    - Vreme je da posetiš Raj.
    Poslanik je naredna 24 sata bio u društvu veselih duša, premeštajući se sa oblaka na oblak, svirajući harfu i pevajući. I ovo vreme je brzo prošlo tako da se ponovo našao pred Svetim Petrom.
    - Dobro, proveo si jedan dan u Paklu i jedan dan u Raju. Sada izaberi svoju večnost.
    Poslanik malo razmisli pa odgovori:
    - Raj je tako divan, ali mislim da će mi bolje biti u paklu.
    Sveti Petar ga zatim bez reči otprati do lifta i pošalje dole, dole i dole, sve do Pakla.
    Vrata lifta se otvore i poslanik se nađe usred zapuštene poljane prepune raznih otpadaka i smeća.
    U toj prljavštini mogao je da vidi svoje prijatelje kako sakupljaju otpad u crne vreće i čekaju da nešto siđe odozgo.
    Đavo mu priđe i prebaci mu ruku preko ramena.
    - Ne razumen, - zajeca poslanik. - Juče sam bio ovde, tu je bilo igralište za golf i klupske prostorije gde smo se gostili jastogom i kavijarom, pili šampanjac, igrali i bogovski se zabavljali. Sada je tu pustinja prepuna otpadaka i prljavštine, a moji prijatelji izgledaju jadno. Šta se dogodilo?
    Đavo mu se nasmeši, pogleda ga ispod obrva i reče:
    - Sinoć smo imali predizborni miting... Danas si glasao.

  3. Iskreno, ne vidim ikakve vajde od izbora. Neka nam lepo Ameri imenuju i vladu i predsednika i sve žive. Kraće, jeftinije i ne bi nam u kampanjama iskakali iz šerpi, lonaca i frižidera k'o da nas već ne dave dovoljno. Ionako mu na isto dođe, samo nek' ozvaniče.A i neka ih malo Amerima pa njih da dave i da im se još više uvlače.

  4. dobra ti priča, cigane :)
    MrTetris ja pričam to odavno- ukinuti skupštinu, vladu, sve to u Srbiji jer je preskupo a u stvari je samo pojačalo EU i Amera koje ponekad podmažemo i Rusima. I lepo ujutro upališ TV, čuješ šta ti je ko naredio, imaš simultanog prevodioca s engleskog, imaš onu što objašnjava i gluvim i mi odosmo tako da i radimo, koji će kurac ovi, samo koštaju.
    Dakle, upališ TV i onda kao Veliki brat neko priča a mi slušamo
    Drago građanstvo Srbije danas ćete otići i napraviti nogostupe za invalide, posle ćete otići u ZOO da ugradite klima uređaje belim medvedima i bubamarama. Zatim ćete otići ispeglati naše košulje koje smo vam poslali, operite i spakujte u kofere koji vas čekaju na Horgošu, uveče izmantrajte Tri Božeoprosti katarze što ste svašta činili REGIJONU i ugasite svetla u 22 časa.
    I mi tako i uradimo.

  5. @bojanboj

    sa rodbinskim i partijskim
    zapošljavanjima,

    Aj mi reci iskreno zasto si se uclanio u stranku i po tvom misljenju zasto se obicni ljudi bez politickih ambicija uclanjuju u stranke, al iskreno.

  6. Aj mi reci iskreno zasto si se uclanio u stranku i po tvom misljenju zasto se obicni ljudi bez politickih ambicija uclanjuju u stranke, al iskreno.

    Moram ovde pući smajli po cenu bana zbog spema operativne teme.

  7. @aurora072

    ukinuti skupštinu, vladu, sve to u Srbiji

    E, ne daju ovi naši članovi gore pomenutih "institucija". Neće da se odreknu mesečne plate od par hiljada jevrića (plus raznorazni "bonusi") za 4 radna dana godišnje. A može i on-lajn sednica ako ih mrzi da putuju u ta 4 dana.
    Inače, slažem se 100%

  8. Aj mi reci iskreno zasto si se uclanio u stranku i po tvom misljenju zasto se obicni ljudi bez politickih ambicija uclanjuju u stranke, al iskreno.

    1996 god. se učlanio u DS, kad smo bojkotovali izbore, te godine se i zaposlio, al' bez ikakvog uticaja politike, čak mi članstvo u DS bila otežavajuća okolnost, jer je SPS tada bio na vlasti.2005 god. sam napustio DS i osnovao lokalni LDP. Danas se ljudi u stranke učlanjuju radi zaposlenja i napretka na poslu, dolaska na neku funkciju, bez ikakve ideje i političkog ideala. Stranke su postale zavodi za zapošljavanje, treba ti pos'o idi u stranku, 'oćeš da se lečiš idi u stranku, oćeš da se školuješ idi u stranku, toga nema u EU. Zato više i nisam aktivan kao ranije, glasam za LDP, al' u kampanjama ne želim da učestvujem, ipak 15 godina aktivnog bavljenja politikom u kojoj je sve više blata, smrada i prljavštine, ako je od mene dosta je.

  9. верујем да би моје цело излагање прошло незапажено на форуму, па сам зато одлучио да га сместим у дефиницију:

    http://vukajlija.com/izbori-izbori-i-opet-izbori/471383

    надам се да ово неће бити протумачено као рекламирање јер је дугачко и намењено за оне које стварно занимају политички избори.

    сретен

  10. Što se tiče demonkratskih evrofanatika, ako za 11 godina sistematskog uništavanja ove zemlje nisu skapirali zašto ne treba glasati za ove koji su prevazišli nivo gnjida, onda neće ni moje niti bilo čije reči uticati na njihovo "mišljenje".

    Mislio sam do skoro da ću da glasam za SNS, ne zato što želim već što nema druge "opozicije", a u takvoj smo situaciji da bih sklonio ove sa vlasti bilo "čime". Ali posle cirkusa koji su napravili od sebe pretpostavljam da su dobrim delom izgubili podršku u narodu tako da ću glasati za Dveri. Ne vidim drugu opciju trenutno, ali ima još vremena do izbora pa ću videti već..

  11. Добра прича, Предраже...

  12. Meni će ovo biti prvi put u životu da ne izađem na izbore i prvi put nakon dugog vremena nemam nikakvu dilemu oko svega toga. Nemam nameru više da "biram manje zlo" i "da se borim protiv povratka u mračne devedesete". To su priče za malu decu...

  13. Ja cu dizadjem i da dopisem
    "PANTELA PANTELA, KAPITEN NA OSMA DVA"

  14. Čedomir Jovanović je predao Slobu Hagu, nikad za njega!!!!

  15. Kakva nam je politička scena najbolje je ostati kući tog dana.

  16. Što je Dodik u Srpskoj to su Žuti i ostali evropejski smradovi u Srbiji.

    Ne može se to porediti. Dodik sam ima većinu u svemu, a žuti se krpe manjinama, komunjarama i penzosima. Kad prifali, krpe rupe i sa separatističkim smradom debelim. A i stil vladanja im je drugačiji. Nisu za poređenje nikako.

  17. Čedomir Jovanović je predao Slobu Hagu, nikad za njega!!!!

    Saće te ishejtujtmo ja i Džanki na brzaka :)

  18. ne odgovarajte na ovo pitanje...to je sluzba poslala ovog da vas spijunira...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.