Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Ево ме у свом скровишу испод земље и хејтујем. Ладно ал' стандард.

  2. Ја сам се предомислијо и гласам за праве Србе Двери.

  3. Ti si neka baba koja se predomislja, a? :)

  4. Glasam za Djilasa, jer će njega žuti da bace u vatru provereno.

  5. Ja sam juce pao sa 2. sprata pravo na glavu, i sad mislim da cu takodje da glasam za Zveri.

  6. Koliko sam ja ispala iz koloseka. Ja sam mislila da su Dveri i 1389 jedno te isto. Je l' jesu? Ako nisu, da li bi neko mogao da meni glupoj i neobaveštenoj objasni razliku, ako ga ne mrzi, naravno. Hvala u svakom slučaju. :)

  7. Ja sam juce pao sa 2. sprata pravo na glavu, i sad mislim da cu takodje da glasam za Zveri.

    Dok ja razmišljam da ipak ne glasam za njih posle ovog članka.
    http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/glisic-dveri-spremamo-srbiju-za-evropu-134250.php
    Dobro, jes' da pisao Kurir i možda je nešto izvađeno iz konteksta, ali ipak, če vidimo.

  8. Koliko sam ja ispala iz koloseka. Ja sam mislila da su Dveri i 1389 jedno te isto. Je l' jesu? Ako nisu, da li bi neko mogao da meni glupoj i neobaveštenoj objasni razliku

    Разлика је у називу и у томе што се Двери кандидују на изборима. Додуше, мање су ектремни него 1389, што и није тешко.

  9. A iz koje stranke su ovi iz Obraza?

  10. Za Stefana Kostića.

  11. Serbe, neje to Pjer :) Mda bi bilo dojajno da se vrati.

  12. Sam da vas obavestim da ce ovi izbori biti na pinku i glasace se putem esemesa ( telenor opet najskuplji). A u onom strucnom ziriu ce biti najverovatnie aca lukas mada se politicari bune zbog toga jer veruju da ce lukas naviati za cedu.

  13. Aca Luksa u žiriju hhahahahahahah
    seljak bogotac

  14. seljak bogotac

    Ditto.

    Potajna želja mi je da mi seljak ejakulira među dojke, ali neću da priznam jerbo sam stidljiva.

    HDZ1990

    Čijilstidupli.

  15. E kurac ću na izbore da izađem... Ne dam nikome glas...

  16. Чак ни ако се Тарзан Милошевић поново буде кандидовао за градоначелника или акобогда за председника Србије пала с'марса?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.