Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Dvoumim se između Šešelja i Čede.

  2. Разговарао сам мало са Гамбијем на ову тему, и ипак ћемо заједнички заокружити Радикале. Иако сви знате да то није наша политичка опција, једноставно имамо ДС вс СНС на следећим изборима, а то је као да бираш између пасуља за ручак и пасуља за ручак. Ова новокомпована говна која се бусају у груди лажним национализмом су само пуштена у трку да би јединој партији чији чланови у скупштини(СРС) ЗАИСТА зарађују тај леба још од 90. узели још којег гласача. Е, неш, колега. Има Радикали опет да пуне седнице, да буду сами на њима, док остала посланичка говна примају по 200 иљада плату, а блеје гајби, али они људи РАДЕ! Ок, слажем се да 50% времена тролују ону јадну Ђукић-Дејановић бабу, али су барем кул. И Војвода им је Председник. Дакле, 99% мој глас иде њима, по први пут у животу.

  3. ја гласам за александра пистолетова
    http://cs11462.vkontakte.ru/u122934939/146819003/x_1291b603.jpg

  4. a bre dankane, srs-sns je njihov (dobar) plan iz samog pocetka.

    ukapirali su da cistim nacionalizmom nista nece postici, a preokretanjem izgubiti silno glasacko telo.
    nastaje SNS, privlaci glasace DS-a i ostalih, SRS cuva srz nacionalista, dodju izbori, vlada SNS-DSS-SRS (SPS).

    kolko god sad kenjali da nikada vise zajedno itd, nakon izbora ce doci do neverovatnog preokreta i pomirenja.

    nisam siguran da li je ili nije bolje od demokrata, ali sve je to velika igracka za narod.

    necu glasati, mrzi me da idem do londona zbog jednog jebenog glasa.

  5. Svi su za ludaru, jebi te se politikens!

  6. МА, нема од тога ништа, Келте. Лажно су оптуживали Шешеља да им је уценио главе, нема ту помирења. Претешке су речи биле у питању. Сећаш се можда средине деведесетих кад су СПО и СРС вероватно могли да заједно узму власт, и ни Вук ни Војвода нису тад хтели ни да чују за коалицију, из врло сличних разлога као и сад што је са Томом.

  7. nastaje SNS, privlaci glasace DS-a i ostalih, SRS cuva srz nacionalista, dodju izbori, vlada SNS-DSS-SRS (SPS).

    cisto da dodam, ne bi me cudilo da je to rasturanje kumstva vojvodin plan iz samog pocetka, posto nije on budala...

  8. МА, нема од тога ништа, Келте. Лажно су оптуживали Шешеља да им је уценио главе, нема ту помирења. Претешке су речи биле у питању. Сећаш се можда средине деведесетих кад су СПО и СРС вероватно могли да заједно узму власт, и ни Вук ни Војвода нису тад хтели ни да чују за коалицију, из врло сличних разлога као и сад што је са Томом.

    aj neka bude. samo, zapamti sta sam reko posle izbora, ako nakupe dovoljno glasova svi :)
    veruj mi odavde imam kmnogo objektivniji pogleda na politiku u Srbiji, i mnogo mi mirise na ovo. mnogo.

    EDIT:
    nikada, ali nikada nemoj da zaboravis da politicari nakon sto se napljuju na televizoru zajedno odu u kafanu da rucaju. svi.

  9. Marijan Risticevic Rulz!

  10. Живи били, па видели. Ако је тако, онда је ово последњи пут да сам дао глас некоме. А Шешељ ће ме разочарати у сваком погледу. До данас је био принципијелан човек, какав год да је прек и задрт и помало луд. Тим чином би по мени постао већи измет од Вука.

  11. САМО ВОЈВОДА!

  12. Zapevajte braco, ajde sta se stali !? Pobeda je nasa bvavo vadikali!! ZIV BIJO GANBY !

  13. Запевајте браћо, пратићу вас ја, ево нашег војводе, Воје Шешеља!

  14. 15 godina na svim izborima glasao za Radikale. Sad mi došlo da glasam za PUPS! Krkobaba me lebom rani, greota da ga ne podržim!:-)

  15. Гласаћу за Анђу Меркел. Ја како друкчије!

  16. Rasni LJajic, jebo ga ja! ili necu ni da odem na glasanje

  17. продајем свој глас на лимунду, па ко да више.

  18. Iza prozora nemirnog sna
    osjecam njihove sijene
    gledam kako kroz zidove plesu
    kurvini sinovi

    Zatvori gubicu nije vrijedna zanata
    istresi gorcinu do kraja
    na strateskim mjestima njihovi ljudi
    kurvini sinovi

    Ref.
    Lutke od krvi i bez trunke ideja
    ubice na cesti
    losa noc, bijezim iz grada
    oni dolaze

    Kurvini sinovi

    Otisao sam daleko od krajnjih granica
    more je uzimalo od neba
    na drugoj strani znaci oluje
    vidio sam kako plaze u tami

    Hladna noc pred velike dogadjaje
    ne zelim vise da se sjecam
    znali su gdje ce me naci
    kurvini sinovi

    Lutke od krvi i bez trunke ideja
    ubice na cesti
    losa noc, bijezim iz grada
    oni dolaze

    Lutke od krvi i bez trunke ideja
    ubice na cesti
    losa noc, bijezim iz grada
    oni dolaze

    Kurvini sinovi
    Johnny Stulic

    Koga god da odaberes, isto ti se 'vata. Verovatno za Dveri, jer recimo da govore ono sto bih i ja govorio i sto je najvaznije, nisu umrljani politickih govnima, jer su nova stranka...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.