Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Онај исти Коштун што нас је гурао у Јуроп за време свог мандата?

    Узгред, Зуки је тренутно најбоља опција.

  2. Ни за кога. Празан листић већине гласача, па тако још три пута, па кад дођу пети избори говеда скапирају да не зависимо ми баш толико од њих колико они од нас, тада можда и диктатура, које смо иначе несвесни, престане. А реално, Тадић, Чеда, и Прасе су опције да ти се дигне коса на глави. О Николићу не треба ни трошити речи. Двери и СРС у суштини значе једну дебелу најеботину, а Коштица ће се вратити у необавештеност чим седне у фотељицу, остали не могу да скупе довољно гласача, па све и да џабе 'леба деле.

  3. Шешељ бре :))))

    Не видех твој пост. Одговарао сам на претходни и онај пре њега :)

    У ком месту?

  4. Tako je, najbolje je da nam NIKO bude u vladi i da nam predsednik bude NIKO. To je spas. Svi prazne listice!
    Nego mnogo nesto ima vidovnjaka na vuki. Svaki drugi,treci predvidja buducnost. Aj skoknite do teme kladionica,da se ovajdimo malo i mi koji nemamo taj talenat.

  5. Заборавила сам како се цитира. Град Београд и једна од општина у Београду.
    И мука ми је од кампање и свега сличног :(

  6. Учествујеш у оним ТВ обраћањима, или локално?

    И да нам доведеш војводу овде на сешн каце врати!

  7. Tako je, najbolje je da nam NIKO bude u vladi i da nam predsednik bude NIKO. To je spas. Svi prazne listice!

    Шта фали? Белгија је са техничком владом фино гурала 400 и кусур дана. Поента је да немаш за кога да гласаш, све говно до говнета.

  8. Поништени листићи нису бачени гласови ако их буде довољно. Даје позив онима који су способни, а нису до сада хтели да се упуштају у јебаду, да се ангажују следећи пут.

    един:
    Хаха, како само младо и ентузијастично звучим....
    :бљув:

  9. ЗА ВОЈВОДУ! ОН ЈЕБЕ!

  10. Онај исти Коштун што нас је гурао у Јуроп за време свог мандата?

    http://www.youtube.com/watch?v=ASm_OaLPjVM

  11. ja ću da glasam za Tadića, ko me jebe kad sam kreten i zaslužujem da me i dalje jebu isti - bar sam na taj kurac navikao i ne moram da razmišljam...

  12. Ja ne mogu da glasam, tako da ću da vam se javim sledeće godine.

  13. Za princezu Jelisavetu Karađorđević!

  14. И ја ћу за Тадића , јебига мени је колико толико нормално у овом режиму.Имам новца да се обучем , да се напијем у неком клубу викендом и за тако неке основне ствари.Сад што немам пара за летовање - јебига...Ко зна да ли ћемо са неким другим и за то имати...јес да размишљам погрешно , и стварно разумем људе што се жале али мени је океј.Хтео сам за Чеду ал превише ми је мутав и прича у празно.

  15. Pogrešno si me razumeo MMorpgPRO...

  16. Ja glasam za Dveri!!

  17. Bicu i ja kontrolor. PRC

  18. Ima da žaokružim ono štampa štamparija!

  19. Dveri su vrata...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.