Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. За Дачићевог чврстог.

  2. se secas ti Dzaftaro dok je pokojni precedni dragi, sto nas je voleo i mi njega, bijo ziv kako je Dacic pricao isto ko on?

    a sad prica ko Tadic...

  3. Нуди ми лик малопре десет евра да гласам за Чеду, мало је фалило да га ударим патиком у слепоочницу, чибе пичка ти материна распала. Јебем ти човека који се прода за 'иљаду динара.

  4. Pa što ne uze deset evra, šta on zna za koga ćeš glasati?!
    Nego, mene zanima ima li kod vas neka od jačih stranaka, a da nije bila već na vlasti? Pa da njoj pružite šansu, ionako ste navikli na sranje, neće škoditi, a morebit upali, ko zna?!

  5. Ja sam za SNS, inace gotivim sve likove koji su protiv zutih, a inace kod nas zuti nudi 50 E za gkas pa ti vidi

  6. kako vas samo nadju da vam nude pare za glasanje...

    meni nikad niko nije nudio ni dinara...

    valjda se vama vidi na faci da bi prodali glas pa vas salecu....sa svih strana...

  7. valjda se vama vidi na faci da bi prodali glas pa vas salecu....sa svih strana...

    Тако некако. Иначе покојни Слоба је у кампањи давао по пакет уља када су биле несташице. Гласаш за опозицију, а добијеш уље. И стварно мораш да будеш тежак промашај да би изашао на изборе, поготово што се не зна ко је већи лопов.

  8. Meni niko nije ponudio pare, jer sam clan stranke, a pare nude kod nas onim likovima koji se izjasnjavaju da nisu ni za koga, likovima koji su siromasni itd

  9. Sloba je davao paket ulja zato sto je bio dobar...a glasove su kupovali direkt posle izbora...u 9 nula-nula...plate kontrolore iz drugih partija kolko treba i bole ih tuki...

    a sto je nazovi opazicija u svojim redovima imala govna koja su zmurila za 300 maraka to je njihov problem...u stvari nas, jer mi smo govna...

    da li ste vi svesni da pricate bez veze...to za kupovinu glasova...

    zamisli 100 iljada glasova 5 milja jevreja...

    a jedan kontrolor ili 5 kontrolora kontrolise 10 iljada glasova...i sta je jeftinije?

  10. Ма мени је и то гласање постало нестварно. Кога год питаш да ли је био на гласању, он каже да није. А сутра у вестима ударне вести - излазност је добра на свим гласалиштима. О чему ми причамо. Пар људи надгледа цео процес, а контролу могу да окаче мачку о реп. Знам само да нама неће бити боље ко год дошао на власт.

  11. valjda se vama vidi na faci da bi prodali glas pa vas salecu....sa svih strana...

    Аха, иначе, види се то на човеку, носио ја транспарет, продајем глас, па ме окружили јебено. Опселе ме неке клињарије, врбовао их Чеда, па код нас у Босни траже људе са држављанством. Нема пичке материне, да продам глас, нећу ни гласати јебено, а продао бих глас можда за 'иљаду, а можда ни тад. Ако већ одлучујеш о својој будућности у следеће четири године, чему да се продаш за гајбу пива?

  12. Ако већ одлучујеш о својој будућности у следеће четири године, чему да се продаш за гајбу пива?

    U tome i jeste glavni problem, što nećeš odlučivati ti nego ovo bukvalno i funkcionalno nepismeno stanovništvo.

    Meni niko nije ponudio pare, jer sam clan stranke

    A šta bi ti, još para, iako si član stranke?! DOVOLJNO STE SE NAKRALI, LOPURDE NIJEDNE, KAKO VAS NIJE SRAMOTA?!!112222 :D Koa stranka, ako nije tajna? Ne moraš da kažeš celo ime, samo inicijale. olololo

  13. ide drug clan, jebooteeee....

    slobodno glasajte po savesti, ako je imate...

    ako nemate, ukljucite televizor pa ko vas najlepse slaze, za njega...

  14. Srpske napredne stranke

  15. Plakaćemo mi za Tadićem, paste dobro.

  16. Marvellous
    Plakaćemo mi za Tadićem, paste dobro.

    Plakacemo i ako opet dodje Tadic na vlast, isto nam se fata.

  17. Plakaćemo mi za Tadićem, paste dobro.

    Hahahaa. Da. Kako ko. Ja znam da ja sigurno neću. Ne znam koliko loše da nam bude, a ubeđen sam da ne može mnogo gore od ovog. Samo neka se nešto bre više menja. Ali jebene demokrate su mi se toliko smučile, ne samo zbog svoje nesposobnosti već više zbog toga što ne mogu na dostojanstven način da vode kampanju. Stoka jedna pokvarena. Nou ofens, ali stvarno ne razumem ljude koji bi opet glasali za njih.

    ako nemate, ukljucite televizor pa ko vas najlepse slaze, za njega...

    UJEDINJENI REGIONI SRBIJE DO POBEDE!!111 A sada treba ukinuti silne namete. 'Nači kad sam čuo tu rečenicu, vratio sam se u 1800 i neku i u onaj fazon neće više raja trp'jet' turuskoga zuluma.

  18. Srpske napredne stranke

    http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2009/09/08/679071/tomislav-nikolic1.jpg

    Јадан чоек изгладнио, постио на води.

  19. Toma jeo! Vaistinu jeo
    Poboljsace mu se stanje kada dodje na vlast :)

  20. Тома јео печења под јорганом. Шта ће Тома кад се врати војвода?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.