Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. чмароусти Вучић

    +1
    Маестралан епитет!

  2. Sa osobitim zadovoljstvom i sa posebnom slašću mogu da izjavim da od ove godine više ne glasam u Srbiji, niti na Balkanu uopšteno...
    Tako da ja ovaj put, prvi za moje 43 godine, neću birati manje zlo od njih 10 ili više(ne znam koliko ih ima ukupno).
    Ostavljam mlađima da to rade, a ja ću da vam čuvam mesto ovde, da imate za onda kada vi budete bežali. :-)))

    To što živim i glasam u stranoj zemlji, direktno mogu da zahvalim svim tim partijama u Srbiji, koje su vodile toliko "mudru i miroljubivu politiku", da sam jedva nekako ostao živ i pobegao iz svih tih blagodeti kojima su one me obasipale godinama.

    I ovde su lokalni izbori za neki dan i ja ću glasati za LSAP! :-)
    Evo mojih pulena:
    http://wahlen.lsap.lu/wahlen_ShowCommune_Hesperange.23-544-2.html

  3. Seri, seri kurde, otići ću i ja jednog dana u Dominikansku pa ću raji vaditi mast ovako :)

  4. Šašavi su ti Luksemburžani...a što su tek slatki!
    :)))

  5. Ја ћу на листићу дописати и заокружити Аурора72, јер је искренија и оштроумнија од било ког српског политичара.

  6. Pa jbg, koj sam moj dolazio čak ovde, ako ne mogu nikoga iz Srbije da zajebavam posle? :-)))

    Mark je u istom kuglaškom timu samnom, on je kapiten! :-)

  7. A sta znas o Ben Hoffmannu? On mi je isto interesantan...:D

  8. Učestvuje li Marijan Rističević? Ako učestvuje, onda za njega. Ako ne učestvuje, dopisaću ga.

  9. Слажем се са Данканом. То је то неко мишљење.
    до јаја си написао анализу, таман не морамо да се цимамо да пуно пишемо ми истомишљеници. :))

    сад је стварно питање за кога гласати.
    и поред огромне дилеме, опет је греота не искористити глас јер су промене заиста потребне.

  10. Biram govno koje manje smrdi. Ja sam za neki državni udar, diktator neki da dođe i aupičkimaterinu. Šta će nam tolika prava kad nemamo 'leba jesti.

  11. Dankan kobjasnio jebeno.

  12. Молим све присутне који желе да гласају за Двери да ми пошаљу ПВТ. Треба ми довољан узорак људи који апсолутно нису образовани и имају врло малу могућност размишљања и повезивања ствари. Наиме, за дипломски ће ми требати довољан број мозгова за очитавање сигнала. Не брините, користе се неинвазивне методе, нешто као ЕЕГ. Са таквим стањем свести ће бити минимално шума у пријему сигнала и доста ће ми олакшати посао и резултати ће бити доста валидни, ако не и потпуно.

    ЕДИТ: Под апсолуитно необразованима мислим на исте те који нису у могућности да размишљају и повезују. Плеоназам, али шта ћу. Нисам савршен.

  13. Je l' ja mogu da glasam sa 17 dina? Imam i ličnu.

  14. Можеш ми послати ПВТ Ронине. Успео си да ме убедиш да си јак кандидат.

  15. Можеш ми послати ПВТ Ронине. Успео си да ме убедиш да си јак кандидат.

    A?
    Nisam mislio za tebe da glasam, ili šta već što ti zastupaš, nego da l' mogu uživo na izborima, da odem da zaokružim neki broj... :)

  16. Не брини се ништа ти мени. Ја сам тебе одабрао. Ако не будеш банован и/или нестао са сајта у тренутку када ми буде требо твој мозак имаћеш ПВТ од мене. :кисс:

  17. Ništa te nisam razumeo, al' ako je to nešto za dobrobit poljoprivrede u svetu onda okej.