Prijava

Nemoj mi se obraćati kao detetu molim te.Mogu ja da čujem svakakve argumente,daj mi link gde je to rekao i neću glasati za njega.A ako podržava celovitost BiH,onda podržava i celovitost RS.

Ma Čeda bi prodao bulju Amerima i ovim evropskim govnima. Kovače, što misliš da Aurora lupa? Šta, ti bi kao dao glas nekome ko smatra da Oluja nije ratni zločin?

Ne bih ni ja glasao za tako nekoga jer Oluja jeste ratni zločin, samo ja to nikada nisam video da je izjavio. A što se tiče prodaje bulje....pa šta ovi sada rade majke ti? Niko nikada neće davati svoju bulju kao Tadić pa opet masa glasa za njega i njegovog vernog druga Ivicu.

??? Sad ja treba da kopam po linkovima da tebi KAO ODRASLOM trebam dokazati šta čovek priča?

A ako podržava celovitost BiH,onda podržava i celovitost RS.

šta sad na ovo da ti kažem?

Tražio sam ti link zato što nisam čuo da je rekao to što ti tvrdiš da je rekao.Koliko ja znam,Republika Srpska je deo BiH,pa ako podržava celovitost BiH onda podržava i celovitost njenih delova.

Koliko ja znam,Republika Srpska je deo BiH,pa ako podržava celovitost BiH onda podržava i celovitost njenih delova.

aha a PREISPITATI ODNOS SRBIJE PREMA REPUBLICI SRPSKOJ znači šta?
Hajde molim te. Isto si kao oni roditelji kojim dete pravi zijan po školi a on kaže Nije on takav, on je sunce mamino.
Ali hajd, možemo ti i ja ovako do ujutro, nego ti meni kaži zašto ja da glasam za Čedu?
Pa lika odjebali ljudi koji su mu bili u stranci a kamoli običan plebs.
Uostalom mi smo tolika govna da ti tvrdim da takav neko nigde ne bi mogao da postoji a ne još da mu se blanko daje podrška. Za šta? Ako je samo zbog tog što hoće priznati nezavisnost Kosova, imaš i druge, ne treba ti Čeda za to. Priznaće i Žuti.

за Палму, Шекија или Ђиласа уколико ико икада буде кандидат.

Политички поприлично различити али их највише ценим као људе.

доста смо се водили такозваном политичком исправношћу која се увек испоставила као погрешна.
у случају да није нико од ове тројице, још нисам сигуран.

Možda znači da vođstvo Srbije ne treba uvek da uzima zdravo za gotovo ono što Dodik kaže.
Ne razumem zašto se ponašaš kao da ja pokušavam da te ubedim da glasaš za LDP. Ti si ta koja počela sa napadom u fazonu "ko glasa za njih nije normalan".
Što se mene tiče glasaj za dolazak Marsovaca na vlast,apsolutno me zabole.
A u stranci su ga odjebali zato što je bio jedan od najozbiljnijih kandidata da preuzme mesto predsednika stranke nakon ubistva Đinđića i zato što je ostatak DS-a hteo da se distancira od Đinđićeve politike(što se i danas vidi) dok je on bio za kontinuitet sa Đinđićevom politikom.
Rekao sam da ću glasati za Čedu(odnosno LDP) zato što najbolje reprezentuje moje lične stavove,a ako ti to nije jasno,šta ću ti ja.

Ma Džoni, nisam ni ja znao da je to rekao, nego kažem, da li bi ti glasao za bilo koga ko je tako nešto izjavio? To je stvarno van svake pameti. Svakako si u pravu za Tadića, ali nešto ne znam da im se Dačić šlihta. Ma svi su govna na svoj način. Jedino mi se čini da Dačić solidno radi svoj posao, kao i Ljajić. Ne znam zbog čega, ali imam neki osećaj da je Đinđić ostao živ da bismo dosta napredovali do danas. On je bio mnogo pametan čovek i ne znam što svi smaraju za to da je bio povezan sa kriminalom. Jeste, da, bio povezan sa kriminalom, a 'vamo stvara Specijalni sud koji je dosta pomogao u obračunavanju sa takvim idiotima. Pa taman i da jeste, nije mogao sa sve tim krimosima da nas više opljačka nego što to radi ova stoka danas.
Priznaće i Žuti. Neće. Znaju da bi time mnogo izgubili na ovim izborima. Jesu oni stoka, ali nisu baš toliko glupi.

Развезасте га ви добрано... Што се једноставно не сложите за Расима и готово?

Ja znam da neću za DS. A ni naprednjake. Ne prezentuju nikakav stav u vezi sa bilo čim, neutralni po svakom pitanju, i samo kontriraju ovima u vlasti. Smešna stranka.

Dvoumim se između DSS-a i Dveri.

За Вељу Илића, пече најбољу ракију.

ali nešto ne znam da im se Dačić šlihta.

Ne, ja ne mislim da im se šlihta. Nego mislim da su u talu. Dačić, Tadić, Nikolić. Da je to ekipa koja šuruje i uništava nas. Jebiga, tako mi deluje.

Možda znači da vođstvo Srbije ne treba uvek da uzima zdravo za gotovo ono što Dodik kaže.

Nije Dodik pravio Republiku Srpsku i ne postoji ona od Dodika.

A u stranci su ga odjebali

Mislila sam na NJEGOVU stranku, na Lečića, na onu Aidu Ćorović ili kako već iz Pazara, na Biljanu Srbljanović itd. I dalje mislim da je biti žitelj Srbije a deliti stavove Čede Jovanovića nenormalno. Niko te nije napao jer da jeste to ne bi izgledalo ovako kao na prethodnim postovima. Glasaj za koga hoćeš ali mi svejedno nisi rekao šta je to dobro u njegovom kursu politike. Čovek samo glaba o pokojnom Đinđiću, živi na njegovoj post mortale slavi koja je, uzgred rečeno- šit od priče.

DS sigurno ne, SNS je kako reče Crno, smešna stranka. Ili ću glasati za Dveri ili neću glasati nikako, ovo drugo je verovatnije, jer nemam realnu političku opciju za glasanje.

Ja glasam uvijek za one koji nemaju šanse protiv velikih centara moći. Prošli put sam glasao za jednog čoeka koji je bio najbogatiji u gradu al je vremenom to propio. Kad je imao para vozio se na biciklu, kad je propio sve opet se vozio na točku, nisu ga pare pokvarile, taki čoek nam treba...

Нисам гласовао годинама, незнам дал умем или нумем сад 2012... Ел Ем(100'с) из власти немам кога. ДС је препичкаста странка, као и сви њени чланови после Ђикија. СПС ни мртвом руком, нити ногом, то су све исте комуњаре у новом руху, исти они који су мог прадеду Милана Недића окачили на вечни историјски стуб срама, а данас не желе ни да чују о његовој рехабилитацији. А аргументи јасно, нису на њиховој страни. Против њих сам се тукао деведесетих, нека убеђења могу и треба да се мењају годинама, али што се мртвих комуњара тиче, мој став је до гроба. Остале марионетске странке које су ту да би их било 126 у скупштини нећу ни да разматрам.

Опозиција је никад јаднија. Како ветар дува Тома и чмароусти Вучић никад нису били и неће бити мој избор. Та опција ми је толико љигава, љигавија и од ЛДП-а,а после ИЗДАЈЕ лика и дела великог Војводе о њима не могу да размишљам као о некоме ко сутра неће издати и продати(тј. наставити продају) овог народа и све мање земљице... ДСС националисте без програма, са Андријом Младеновићем као оснивачем и браниоцем Образа и осталих квази националистичких опција такође не узимам озбиљно. А и преЦедник им је шарада за све паре. Одувек. Остале маргиналне странке из опозиције, такође не бих да помињем...

СРС... Е ту има штошта да се каже. Међутим, опет немам снаге да дам глас партији где су главне полуге дебеле жене типа Радете и Поп-Лазићке. Програм је добар, мушки кадар је задовољавајући(Красић и Мартиновић пре свега), ПРЕДСЕДНИК је уз Ђинђића нешто најбоље што је Србијица изнедрила на политичкој сцени од Краља Петра, конзервативни су баш по мом укусу, али опет... Идење уз курац оно, тотално и апсолутно свима, није нешто са чим може да се очекује просперитет. Тако да мој глас не иде ни њима...

Закључак... Можда, али само МОЖДА одем да гласам у локалу за неко име. Име које се показало и доказало раније приликом решавања ситних овоземаљских народних проблема. Без обзира на странку, ту бих неких 70% имао да изаберем за кога бих гласао. Што се тиче Парламента, ту остајем неопредељен, јер био сам у политици дуго, знам како се и шта ради, лични интерес је изнад свега, тако да за лицемере не могу да гласам. А што се председничких избора тиче, хм... Да може време да се врати гласао бих Ђинђића. Да има правде и бога и да није у заточеништву, гласао бих Шешеља. Да је кандидат за председника гласао бих Ђиласа. Остали могу да га дувају.

Кад прочитам шта сам написао видим да доста људи дели сличан став. Ево Давид је отприлике изнео слично мишљење, само доста сажетије. И питам се сад... Како је могуће да имамо толико политичара, а да ниједан није заслужио поверее грађана? Да ли је могуће да нација која се одувек буса у груди снагом, интелигенцијом, способношћу, пичкама материнама не може да изнедри човека који би знао шта да ради??? И кад га изнедри, одмах га убијемо, или пошаљемо на клање неком тамо трибуналу... Да ли то значи да смо као народ и нација у суштини голо говно? Мислио сам да смо се решили тога одавно поучени историјским грешкама. Али, оно... курац... Од 15. века је важило правило да нема бољег Турчина од потурченог Србина. Људи, народе! Зашто и 6 векова касније пливамо у истим говнима? Зашто и даље свака власт гледа само како да више изда и опљачка своје, већ ионако осиромашено... Очигледан је проблем у народу, а кад је проблем у НАМА онда нема неког квалитетног избора ни за гласање...

за рамба амадеуса! СМЦ РАМБОЛЕ!