Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Sve ih treba pobiti, od Šešelja, preko Tadića, Đilas, do Čede. I onda dovesti nove ljude, ali je problem koje...

  2. davanje premijerske pozicije nekom iz ovog trougla:Dačić,Ljajić,Đilas(eventualno Šutanovac)

    Шутановац дође у Краљево и тек тако обећа 20 000 евра за неку девојчицу којој треба операција, а онда да бог зна колко кеша не би ли се обезбедило све што треба за Весели спуст, дође за 2 месеца опет и заборави шта је реко. лоло

  3. Niko. Bojkot građanskom neposlušnošću. Isto ono na šta nas je nagovarao Pokojnik and Co. dok nije došao na vlast.
    Pa kad ne bude para biće i promena, pa kad neko odleži sledećem neće pasti na pamet BAŠ TAKO LAKO da krade.
    Danas je peti oktobar a ja živim neizvesnije nego devedesetih. Pu!

    Kao što neko već reče na ovoj temi-pravićemo mi Tita od blata.

    Zašto bih ga pravila od blata kad imam toliko Titića okolo?

    Шутановац дође у Краљево и тек тако обећа 20 000 евра за неку девојчицу којој треба операција, а онда да бог зна колко кеша не би ли се обезбедило све што треба за Весели спуст, дође за 2 месеца опет и заборави шта је реко. лоло

    Ovo je isto radio Pokojnik po Subotici, a verujem i u drugim gradovima, samo ko još o tom priča, zaboga?!

  4. kurčinu bi' nacrtao na listiću, šteta što neću imati pravo glasa
    onu dlakavu, ogromnu, žilavu
    inače sam monarhista lolo

  5. Auroro,izvini unapred što ću ti ovo reći,ali ti baš voliš da ideš svemu uz kurac? :D

  6. Šta da ti kažem, izvini što nisam ovca, ali mogu da napišem beeee beeeee ako više voliš.
    Jeste, da, baš volim. Da ti nije ovakvih kao ja što su išli uz kurac još bi ti se Sloba javljao u pola osam na Dnevniku.
    I izvini što mi se ne daje harač lopovima.

  7. Сацам био на сајту ових из Двери, никад раније нисам чуо за њих. Знам само да су органзовали ономад ону Породичну шетњу и да их је овај лик с мог аватара подржавао пар пита. Али, да вам не личе они на још једне од оних десничара, татиних синова који пропагирају српство по сваку цену и то?

  8. Meni ni iz džepa ni u džep :D
    Ma najbolje rešenje je otići odavde i ne osvrtati se,kakvi izbori,kakve pičke materine.

  9. Pa ko je, sem ove propagande gore prefinjene po RTS-u i rekao da su nekakve Dveri ili SNS moja alternativa Žutim? Što je odmah crno ili belo?

  10. Ma najbolje rešenje je otići odavde i ne osvrtati se,kakvi izbori,kakve pičke materine.

    Само тебе чекају...

  11. Pa ko je, sem ove propagande gore prefinjene po RTS-u i rekao da su nekakve Dveri ili SNS moja alternativa Žutim? Što je odmah crno ili belo?

    U pravu si skroz.Jedino da se pokuša neki novi 5. oktobar,čisto malo da se poplaše ovi na vlasti,a i oni koji bi nakon njih došli.
    Murinjo,što je najjače,čekaju me.

  12. I ja sam za kralja ali ne ovog retardiranog Engleza od kojeg Awal Isah bolje Srpski govori. Bilo bi dobro kada bi neko od Aleksandrovih sinova bio dobro obrazovan i vaspitan da može nekad da uzme vlast. Elem, sledeće godine ću biti punoletan ali nizakoga neću glasati sledeće godine jer stvarno nema za koga da se glasa. Moji matorci su se nešto izložili na naprednjake. Ne znam kako neko može da im veruje kad su svoje mišljenje promenili za 180 stepeni dok, ustvari, uopšte ni nemaju neke ljude da ostvare ono za šta se sada zalažu.

    Radikali su potpuno izgubljeni sa svojim idejama i programima koje niko ne smatra realnim. Ljudstvo im se sastoji od kretena i babetina koji ništa ne rade što bi trebala da radi prava opozicija.

    DS, SPS, LDP, URS i ostala bagra me neinteresuje. Zajedno već 11 godina teraju ovu državu u kurac i kradu na svakom koraku. Ne vidim zašto bi neko glasao za one koji SIGURNO nece Srbiju uvesti u EU, koji SIGURNO nece sacuvati teritorije, koji SIGURNO nece povecati standard.

    Za Zveri ne glasam jer njima upravljaju ljudi koji su na vlasti.

  13. Mene ustvari užasno iritira što su DS i SNS najjače dve stranke.
    Zar u ovoj zamlji uvek moraju da budu najjači kriminalci, lopovi, ubice i šljam. Nikada mi to neće biti jasno. A da, pod šljam dodajem i SPS kao najveći šljam.

  14. Za Zveri ne glasam jer njima upravljaju ljudi koji su na vlasti.

    Како то, кад ево ја сад на њиховом сајту читам како пишају по истој?

  15. Meni ni iz džepa ni u džep :D

    Pa vidim jer ne bi lupetao tako. Ja druže nepoznati plaćam 82.000 dinara godišnje na ime poreza za kuću i radionicu, to nije nikakva rata kredita niti mi je Žuti to kupio. To je jednostavno zato što imaš nešto. Pre njega je taj porez na to isto bio 9.000 godišnje a on mi najavljuje da će dići za 52 odsto ovih 82.000 dinara.
    Mojoj snajki u Banatu su uzeli pare za SAMOFINANSIRANJE gradske uprave u nekom selu a da niko nema pojma šta je to. I plaća navodnjavanje nečeg što se ne navodnjava.
    Ja nemam pojma gde ti živiš, šta radiš, ali meni nije dobro, i bukvalno i metaforično.
    Na ime drugih poreza sam platila prošle godine cirka 200.ooo dinara ali eto to ne računam, to je za socijalno i penziono koje neko arči, a mogu ti reći da jedva krpim kraj s krajem a tri posla koja bi trebalo biti vrlo unosna- radim.
    Ljudi će gubiti a i već gube kuće zbog jebenog računa za gas ili struju i to je tebi Ići uz kurac? Kod Miloševića je bar bila struja maltene džaba, pustio te makar na ulici da radiš, sad ne možeš ništa. Radio- ne radio, isto ti. I bolje je ne raditi ništa.

  16. Ma najbolje rešenje je otići odavde i ne osvrtati se,kakvi izbori,kakve pičke materine.

    A gde bi otišo? U Moskvu i Sibir ili negde u EU Amsterdam, Cirih, Firencu, Pariz?

  17. Bojane,čim završim fakultet,najverovatnije palim kod rođenog brata u SAD.
    Auroro,ne želim da se raspravljam sa tobom,imaš pvt uzgred budi rečeno.

  18. Како то, кад ево ја сад на њиховом сајту читам како пишају по истој?

    Nemam pojma, moj stav je da su osnovani da bi se od desnicarskih partija odvojio odredjeni procenat glasova. Poznajem dosta ljudi iz takvih organizacija i pouzdano znam da Zveri usko sarađuju sa pandurima.

  19. Eto vidiš svi pale na truli zapad, niko neće kod majke Rusije. Nije rešenje da nas 8 miliona socijalnih slučajeva s koferima odemo na zapad, nego da postanemo deo tog zapada ulaskom u EU.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.