Prijava

http://www.bbz.hr/Portals/0/POLITI%C4%8CARI.jpg

Koga god da izabereš isti ti je kurac, svi su isti. Odijelo ne čini čovjeka, ali čini ličnost. Ja nešto ne vjerujem ljudima u odijela.

Ovo mi je prvi put da izlazim da glasam iako sam punoletan već 3 godine. Došao je sad red i na mene, muahahaha! Ali ne znam za koga. HELP ME! :'(

a,,,,, jer da ce da bude glasanje na fejizu...?? msm, glupo mi je da ne bude, totalno kao

obavezno izlazim na izbore da glasam za žute, iskustvo me naučilo da oni za koje ja glasam redovno gube na izborima...

Ne treba ni izlaziti na izbore nego treba udariti u ono na šta su nas nagovarali isti ovi kad im je to tako trebalo, a to je građanska neposlušnost- ne plaćati ništa. Al hoš kurac kad je u mom naselju na dan penzije u pošti veća gužva nego da džaba šta dele. Jebo im pas mater penzionerski.
Kovač 90 hajd molim te mi kaži koji su tvoji motivi da bi dao glas LDP-u?
To mi je baš fascinantno. Zašto iko glasa za LDP?

Зато што та скраћеница највише подсјећа на ЛСД кад се изговори

Мислим да би људи више требало да гласају за Демократску странку. Да не би дошли Вучић и Николић на власт. Ја ћу размислити и о томе.

Zašto iko glasa za LDP?

Stvarno me interesuje, bez trolovanja. Evo čak i da je pripadnik manjine npr.- zašto?????

Мислим да би људи више требало да гласају за Демократску странку. Да не би дошли Вучић и Николић на власт. Ја ћу размислити и о томе.

Koja je razlika?

Koja je razlika?

Pa ovi su ipak "umiveniji" evropejci s čistijim briselskim dosijeom.

Па како која разлика? Вучић и Николић ће да нас одведу у рат и сви ћемо да изгинемо.

Мислим да би људи више требало да гласају за Демократску странку. Да не би дошли Вучић и Николић на власт. Ја ћу размислити и о томе.

Koja je razlika?

I ja se to pitam
Kad budu izbori neću da glasam jer realno svi su ista govna

Вучић и Николић ће да нас одведу у рат и сви ћемо да изгинемо.

Dam ja glavu ako će iko od tih mudaroša i picipevaca glas dignuti ako sranje izbije.

a ne,ja više ne glasam.

a ne,ja više ne glasam.

Dok se neko ne zauzme za legalizaciju lakih droga, lolo.

ahahah,ne, ja baš volim kad je ovako ilegalno,slađe se završava:)

Meni na kraju ovaj Dinkić ispade najnormalniji, jebem li ga. On i kad krade, krade sa stilom. A i pametan čovjek, samo nikad nije mogao da pokaže pun potencijal, zbog Tadića.

u suštini,ja sam monarhista,oduvek sam bio.

Па како која разлика? Вучић и Николић ће да нас одведу у рат и сви ћемо да изгинемо.

Neće, ne brini. Biće ti sve taman isto, veruj. Tj. bilo bi. Kakav rat i kurac palac kad je slađa pljačka na drugoj strani.